Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, szukam dobrej kliniki w Łodzi która zajmuje się labioplastyką warg sromowych mniejszych...Moze jest ktos chętny podzielic się swoimi przeżyciami i mógłby kogos polecić ?Jaka cena itp, dzięki za odp pozdrawiam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie wiem czy już jesteś po zabiegu czy nie ale ja mam super doktorke z Łodzi - dr Martyna Sikora - Klinika Intima na Tuwima 15. Robiła mi zabieg plastyki warg sromowych i napletka łechtaczki 2 lata temu. Zresztą nie tylko to. Z wyglądu obłęd - jakby nigdy nie było operacji + zero problemu na rowerze czy basenie czy z obcisłą bielizną. Dodatkowo lepsze odczuwanie przy seksie i mega orgazmy łechtaczkowe. Nie mam też już problemów z infekcjami. Generalnie byłam na kilku konsultacjach i nikt nie wzbudził mojego zaufania. Mam z nią cały czas kontakt, bo to w ogóle bardzo empatyczny człowiek i świetna osoba. Jest moim ginekologiem obecnie i mimo,że ciężko z terminami - robi zabiegi 5-6 dni w tygodniu to nigdy jej nie zamienie. Robiłam u niej też inne zabiegi po porodach. Nigdy nic nie wciska. Przede wszystkim słucha pacjentki i dobiera do zgłaszanych objawów. Ceny u innych (szczególnie Wawa) astronomiczne. U niej normalne. Jak dla mnie to ona się nie docenia.... dobiera i łączy zabiegi genialnie. Wysłałam już do niej pełno koleżanek, Mame i córkę na pierwszą wizytę ginekologiczną. Mega wiedza i umiejętności. Wszyscy zachwyceni. W tygodniu, w którym ja robiłam swoje zabiegi - zrobiła 5 labioplastyk... to mówi samo przez się. Mam koleżankę, która pracuje w innej klinice i tam dr co w internecie wygląda jakby się znał to tyle nie robi w miesiącu... ja trafiłam do niej z polecenia od mojej znajomej, która robiła u niej zabiegi na zwężanie pochwy - mówi,że seks lepszy niż przed ciążą. Mamy swoje kółko adoracji dr Sikory ale naprawdę na to zasługuje. Leżę po operacji kręgosłupa to postanowiłam poudzielać się w internecie,bo pamiętam ile ja szukałam dobrego lekarza i ile miałam wątpliwości. Dodatkowo klinika super. Wszystko nowe. Zabieg w takich warunkach jak na sali operacyjnej ale w znieczulenie miejscowym (krem) - słuchałam muzyki i czytałam książke. Kontakt z Pania dr non stop, po zabiegu tez - sprawdziłam,bo coś mnie zaniepokoiło w dzień zabiegu - odbiera też w nocy 🤣 a przy tym super zabawna osoba i oaza spokoju, który się udziela w trakcie zabiegu. A jej wiedza, łączenie zabiegów i podejście do pacjenta po prostu genialne... jakbyś miała jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że się Pani udało, ja niestety do dziś się borykam i jakoś żaden z dotychczasowych lekarzy nie wzbudził mojego zaufania....Proszę napisać jak się pani czuła i odczuwała po zabiegu, długo wogóle trwał? Jeśli mogę prosić również o cenę za całokształt też byłabym wdzięczna🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Angeliko, po zabiegu się czułam dobrze. Dwa dni leki przeciwbóle typu apap i zimne oklady. Z tego co dr przeciwbolowa dala na recepte to nienkorzystalam,bo nie bylo potrzebne. Zabieg trwał jakieś 4h o ile dobrze pamietam. Godzina znieczulenie + podpisywanie zgody. Potem ok. 1.5h zabieg. I potem kolejne 90 minut obserwacji, bo ja nie jestem z Łodzi i Pani dr chciała być pewna,że mogę bezpuecznie jechać do domu. Mąż w tym czasie buszował w manufakturze 🤣 2 lata temu zapłaciłam za ten zabieg 4000zł. Wiem,że w zależności od rozległości zabiegu koszt waha się od 3500 do 5500 (z napletkiem łechtaczki). Ceny się nie zmieniły,bo sprawdziłam na stronie. Zachęcam Panią do konsultacji. Dr Sikora to bardzo empatyczny i miły lekarz ale tak szczerze, a nie do czas zabiwgu jak reszta, a potem, po zapłacie, mają nas w nosie... pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co psuć coś co natura dała.  Facetom to nie przeszkadza i nie ma potrzeby w to ingerować.  A na dodatek tracić kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×