Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KatarzynaBalbina

Macica z częściową przegrodą

Polecane posty

Hej wczoraj dowiedziałam się, że mam macicę z częściową przegrodą...na razie ginekolog nie mówił tak ani nie na zabieg usunięcia przegrody bo wypisal szereg badan po poronieniu i na razie chce się zająć tym ale jak było u Was  czy było to konieczne? Dodam, że było to moje pierwsze dziecko i stracone w 9tc 😞 mam jeszcze szereg innych chorób ale one są pod kontrolą. Przygotowywaliśmy się z mężem prawie 4 lata, staraliśmy jakoś 2 cykle wiec z zajściem nie było problemu ale niestety maleństwo nie rozwijalo sie prawidłowo. Proszę o odpowiedź 

Edytowano przez KatarzynaBalbina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochana , ja rodziłam 17.5 roku temu nie wykryli u mnie tej przegrody . Poród na szczęście miałam cesarkę bo syn był obrócony pośladkami i dopiero po cesarce okazało się że mam przegrodę. Nie mogłam zajść w ciążę pół roku ,ciągle krwotoki bóle brzucha w tamtych czasach USG nic nie wykryło. Po urodzeniu też większych informacji nie dostałam tylko że mam się liczyć z konsekwencjami zajścia w drugą ciążę . Po 10 latach zaszłam w drugą ciążę i poroniłam . Bolesne miesiączki mam do dziś . Mam nadzieję że uda Ci się donosić dzidziusia. Dodam że mój syn jest całkowicie zdrowy 🥰🥰🥰

 

Edytowano przez elcia1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×