Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć, 
przyszłam się tu tylko wyżalić i zapraszam do narzekania. Mam 25 lat, kilka zębów leczonych kanałowo i kolejny czeka, bo czuję, że coraz bardziej boli. Pytanie w takim razie dlaczego nie dbam o zęby i do tego dopuszczam? Otóż stosuję się do wszystkich zaleceń dentystów, ale po prostu nie stać mnie na nic lepszego - o tym, że muszę iść do dentysty wiem od dawna, jednak z kilku względów niezależnych ode mnie, przez ostatnie pół roku nie byłam objęta żadnym ubezpieczeniem i publicznie iść nie mogłam. Wcześniej chodziłam dość często, ale mam więcej do zrobienia niż czasu i pieniędzy. Mam niestety stłoczone zęby, które bardzo chciałabym wyprostować, ale mnie nie stać. To że są stłoczone podobno wpływa na to, że pomimo czyszczenia ich ... domestosem, i tak się psują. Normalnie ryczeć mi się chce, bo jak w końcu dostałam pracę po tym całym okresie bezrobocia, to zamiast w końcu przestać być dusigroszem, będę musiała wydać kilka tysięcy na leczenie ...ych zębów. I żeby to była jedna sprawa, ale powiedzcie mi kiedy mam znaleźć czas na dentystę pracując od 8 do 16, razem z dojazdem nie ma mnie w domu od 6:50 do 18. Kiedy ja mam jeść, spać i myśleć o tym, żeby mi się chciało ... z wyra zedrzeć, teraz to czasowo nie mam szans na publiczną opiekę, nie obowiązuje mnie jeszcze urlop ani nic. 
Wszystkie samotne, pracujące matki - podziwiam Was za to, że jesteście w stanie wycisnąć 48 h z 24 h. Chyba się nigdy nie zdecyduję na dzieci jeśli to ma tak wyglądać. Autentycznie, zęby wprowadzają mnie w nastrój, w którym mam ochotę po prostu umrzeć, żeby nie mieć tego kłopotu. To jak ja sobie z większymi w życiu poradzę? Czas umierać. Elo nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×