Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marcela940

Ciąża , ginekolog prywatnie , ginekolog fundusz

Polecane posty

Cześć. Mam mały dylemat. Aktualnie jestem w 16 tyg ciąży (pierwsza ciąża) wyniki mam dobre przebywam na l4 ktore dostałam z łaska od mojego ginekologa z NFZ . W kolejnym tyg mam u niego wizytę i będę chciała kontynuacje zwolnienia, jednak czuje ze l4 od niego nie dostanę bo "ciąża to nie choroba itd” . Na poprzedniej wizycie poprosiłam lekarza o l4 bo jestem słaba tzn m.in dużo śpię , mam mdłości itd.. tez w mojej pracy nie ma warunków aby pracować .. pracodawca otrzymał zaświadczenie o tym ze jestem w ciąży zmienił mi stanowisko ale ..w dalszym ciągu stanowisko nie spełnia warunków bo jest m.in zimno ( jest to hala niedocieplona taki blaszak gdzie ciągnie z każdej strony ) i głośno chodzą maszyny. Wpadłam na pomysł czy nie isc do lekarza ginekologa prywatnie ( mam już na oku jednego z polecenia koleżanki prowadziła u niego 2 ciąże , z l4 problemu nie było ) tylko pytanie co w tym przypadku , czy będę mieć 2 karty ciąży czy jak . Zamierzam brać l4 raz od lekarza z funduszu a raz prywatnie aby mieć ciągłość , badania by mi zlecał lekarz  z funduszu. Tylko czy tak można .. najlepiej byłoby prowadzić ciąże prywatnie ale są to ogromne koszta. Czy któraś z was miała podobny problem? Proszę o odpowiedzi . Z Gory dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można. Jest "Standard opieki okoloporodowej" i jest tam napisane, w które tygodnie trzeba robić wizyty i po prostu wybierasz sobie lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×