Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iza-bela991

Druga kreska na teście ciążowym po długim czasie.

Polecane posty

Witam...  Pytanie może głupie, wiem doskonale że test ciążowy uznać można za wiarygodny tylko do kilku- kilkunastu minut, ale cóż... Dzisiaj zrobiłam test, za 2 dni spodziewam się miesiączki. Wyszedł negatywny. Po kilkunastu minutach schowałam go do torebki i o wszystkim zapomniałam. 12 godzin później zerknęłam na niego, nie wiem dlaczego, ciekawość? No i dwie wyraźne grube czerwone krechy... Czy któraś była w podobnej sytuacji? 

Wiem że taki test niby jest niewiarygodny ale nigdy nie widziałam czegoś takiego- jak negatywny to negatywny nawet na drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam zrobić badanie z krwi beta hcg, a przy staraniach o dziecko ja używam cyclotest myWay komputer cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to napisane na opakowaniu jest, by wynik sprawdzać po minucie czy tam 3 (nie pamiętam), żeby go później wyrzucić do kosza. Powtórz test dla pewności i tyle. A ogólnie jak nie chcesz dziecka, to polecam zabezpieczenie w formie diafragmy Caya. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po takim czasie wynik jest błędny. Patrzy się od razu. A też możesz kupić tester owulacyjny na ślinę Afrodyta i zobaczysz czy będzie owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×