Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Glos_rozsadku

Ewelina Duże Rzesy

Polecane posty

Lubię ją oglądać. Pochodzi z Polski z miejscowości koło mojej. Ciąża jej służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambu

Lubię jej filmiki, bo zawsze jest schludna, ogarnięta, wszystko na kanale jest miłe dla oka. Nie jest spektakularna w swoich odkryciach, ale przynajmniej nikogo nie udaje. Uważam, że ma sporo szczęścia w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bambu napisał:

Lubię jej filmiki, bo zawsze jest schludna, ogarnięta, wszystko na kanale jest miłe dla oka. Nie jest spektakularna w swoich odkryciach, ale przynajmniej nikogo nie udaje. Uważam, że ma sporo szczęścia w życiu.

Oglądam od czasu do czasu. Jakaś taka  pozytywna energia z niej bije.  Ja  wiem, że nie ma co jej porównywać np. Do laury o. Ale różnica w odbiorze  jest ogromna  🙂

obstawialam,  ze będzie mieć córkę.  Aż się zdziwiłam  i krzyknelam głośno "coooooooo ?????" Jak się dowiedziałam,  że chłopiec  😉 jakoś tak  mi do niej , do obrazka do wszystkiego pasowała dziewczynka  😂😂😂😂 

Jedno mnie rozwaliło.  Dziecko jeszcze w brzuchu,  a ta już ma bidony, miski,  podstawki  do samodzielnego picia  i jedzenia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambu

Na filmiku z gender reveal moim zdaniem wyglądała na rozczarowaną. Z tymi akcesoriami to rzeczywiście przesada, no ale to współpraca 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałam  wszystkich filmików,  ale ona już nie pracuje? Tzn. Teraz być może jest już na l4  A wcześniej pracowała w jakiejś drogerii i zmieniła pracę. Przeszła na zdalna czy zrezygnowała z tej  nowej pracy? Coś mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambu
1 godzinę temu, esmeralda napisał:

Nie oglądałam  wszystkich filmików,  ale ona już nie pracuje? Tzn. Teraz być może jest już na l4  A wcześniej pracowała w jakiejś drogerii i zmieniła pracę. Przeszła na zdalna czy zrezygnowała z tej  nowej pracy? Coś mówiła?

Ja myślę, że jej praca to teraz youtube wyłacznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest śliczna, przesympatyczna i nikogo nie udaje 🙂 Jak trafiłam na nią pierwszy raz zrobiła na mnie wrażenie, ale z czasem jej filmy zaczęły mnie nudzić- w zasadzie niemal każdy vlog jest podobny do poprzedniego. A teraz co filmik to tylko ciąża i dziecko. Mnie te tematy totalnie nie interesują, więc przestałam oglądać. Nie mniej kibicuję, bo tematy okołociążowe dobrze się sprzedają i ma szanse na zdobycie nowych widzów. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Huest napisał:

Jakies 2-3lata temu zrezygnowala z pracy w KIKO,

Pozdrawiam 

Po Kiko miała jakaś prace biurowa jeśli sie nie mylę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię od lat. Mądra,  śliczna, wartościowa dziewczyna z klasą.  Życzę jej jak najlepiej.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Z klasą, właśnie to zapomniałam wyżej dopisać. Dziś to taka rzadkość, że Ewelina jest niemal okazem.

Mam nadzieję że ten watek zniknie, bo akurat Ewelina nie zasługuje na to, by być na tym forum, które raczej kojarzy się bardzo źle.

Nikt nie powiedział, ze mamy o niej pisać źle 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambu
2 godziny temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Właściwie mogę się pod tym podpisać. Śliczna, naprawdę sympatyczna dziewczyna, bez kompleksów. Nie udaje jakich to szkół nie pokończyła, jakiej to kariery nie robi i czego to nie dokonała. Nie użala się, nie pokazuje zbyt wiele, czasem napomknie o czymś. A miałaby się czym chwalić. Bardzo podoba mi się jej stosunek do męża i na odwrót, o innych też zawsze wypowiada się ciepło. Czasem sobie obejrzę jej vloga, ale zgadzam się, że są do siebie bardzo podobne. W sumie to świadczy o autetyczności Eweliny, bo tak wygląda codzienność, nie koloryzuje niczego pod vlogi. Temat ciąży mało mnie interesuje, więc  ostatnio omijam jej filmiki, ale moja sympatia do niej pozostaje. Wiele zakompleksionych you tuberek mogłaby brać z niej przykład.

A ja jednak myślę, że ma kompleksy- stad nigdy nie wiedzieliśmy jej całkowicie bez makijażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bambu napisał:

A ja jednak myślę, że ma kompleksy- stad nigdy nie wiedzieliśmy jej całkowicie bez makijażu. 

Każdy je ma, to normalne 🙂 Z moich obserwacji wynika, że im kobieta jest ładniejsza tym więcej ma kompleksów. Zobacz na niektóre ‚gwiazdy’ polskiego yt- nie są nawet w połowie tak atrakcyjne jak E, a pewność siebie jak stąd do kosmosu. Choć w tym przypadku to raczej nie kompleksy. E jest perfekcjonistką, jej filmy są dopracowane i estetyczne, tak samo jak wygląd- mi się wydaje, że taka po prostu jest i nie ma w tym nic złego. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed ogłoszeniem ciąży mówiła, że pracuje w jakimś biurze. Ogólnie mega miła, ciepła osoba. Mało już jest takich osób na Youtube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×