Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonimowy_gość123

Czuje że to już koniec...

Polecane posty

Cześć pisze do was z pewnym problemem jestem ze swoją dziewczyną 4 miesiące obaj mamy po 17 lat i mam problem. Polega on na tym że męczę się już ze swoją dziewczyną irytuje mnie i rani. To ja zawsze proponowałem spotkania ona tylko mówiła że można się spotkać ja zawsze jej robiłem niespodzianki i prezenty a jak chciałem żeby coś zrobiła dla mnie to zachowywała się jakbym ją skazał na męczarnie dodam że często specjalnie chce mnie denerwować niektórymi tekstami bo ją to śmieszy jak mnie denerwuje tylko mnie to rani jak poprosiłem ją żeby przestała tak robić powiedziała że się za bardzo spinam od 4 tygodni gada mi tylko o koniu którego ma niedługo kupić jemu poświęca uwagi więcej niż mnie czuje że traktuje mnie jak śmiecia mieszkamy od siebie 2 km ale jej rodzice nie pozwalają nam się spotkać a nie jestem jakimś patologicznym chłopakiem każdy mnie lubi nie pije nie palę i nie wiem gdzie jest problem nie wiem co robić męczy mnie już to moje życie to istna karuzela emocji nie wiem do dalej robić jak z nią pogadać jak chce z nią pogadać to ona że nie chce się kłócić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli związek z tą dziewczyną sprawia, że czujesz się źle, męczysz się, myślisz o rozstaniu, to znaczy, że coś jest z tym związkiem nie tak. Spróbuj z nią jeszcze raz porozmawiać.

Powiedz:
-myślisz o zerwaniu, 
-jak się czujesz,
-co ona robi, że tak się czujesz,

Zapytaj:
-co ona uważa o tym związku
-jak się z Tobą czuje,
-co jej przeszkadza

Rozwiązania są dwa. Albo się dogadacie i spróbujecie naprawić relację, albo się rozstaniecie. 
Czasem rozstanie jest lepsze, niż toksyczny związek, który sprawia, że nie masz siły żyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×