Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alga333

Hejka potrzebuje pomocy

Polecane posty

Część i pozdrawiam miłego dnia życzę a teraz moje pytanie Witajcie ostatnio poczułam uczucie dyskomfortu naprawdę takie dziwnego uczucia jakby coś mnie rozpierało od środka rosło we mnie postanowiłam sprawdzić bo coś mi nie pasowało w środku zobaczyłam tylko kulkę jakby takie jabłko przecięte na pół i zasłaniające pochwę chciałam udać siè do ginekologa ale tak jakby poczułam szczypanie takie swędzenie jakby ktoś drapał mnie wokół tego czytała że to zapalenie gruczołów bhartoliqa czy jakoś tam dostałam białe upławy wodniste takie o dziwnym zapachu chociaż nie byłam aktywna seksualnie czy to też możliwe że mogłam zachorować na zapalenie gruczołów bhartolina czy to możliwe czy mylę się i to coś innego pomożecie będę niezmiernie szczęśliwa dziękuję za przeczytanie Tego u życzę wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche chaotycznie napisalas. idz po prostu do lekarza nie wiem na co czekasz. z portali to ci polecam naturalna plodnosc pl moze cos tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a cykle normalnie regularne? W jakiej fazie cyklu to było? Może trzeba kontrolować, ja używam do pomocy termometra MySense. Ale do lekarza to radzę iść na badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×