Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Trebor69

Mineta vs obciąganie

Polecane posty

Witam Wszystkich użytkowników tego forum :classic_smile:

Od dawna nurtuje mnie taka myśl, czy możliwe jest aby facet potrafił zrobić kobiecie lepiej ustami niż kobieta i dalej ciągnąc :classic_biggrin: te rozważania czy kobieta jest wstanie zrobić lepiej laskę facetowi niż drugi facet ?

Bo przecież w jednym i drugim przypadku partner/ka tej samej płci lepiej niż partner/ka płci przeciwnej lepiej może wyobrazić sobie co "obsługiwana" osoba czuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szurkarla napisał:

TAK, TAK

Bardzo obszerna wypowiedz 😂

Mogę prosić o rozwinięcie tej wypowiedzi 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu wiele czynników, które mają wpływ na to np. doświadczenie mężczyzny, czas poświęcany na seks oralny, metoda jakiej się używa, czy oprócz tego stosuje się dotyk i inne. W przypadku drugiego pytania - również to samo. Jeżeli pyta Pan CZY JEST MOŻLIWE. to odpowiadam TAK i TAK. Każdy wyobraża to sobie tak samo - ważne jest, aby przekręcać siebie czy partnera, przyciskać go lub odsuwać się i aby komunikować się w trakcie seksu i otwarcie mówić jak lubimy kiedy czy dłużej czy mocniej itp. Nie wiem czy to wymaga dłuższej dyskusji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, słuszne uwagi, jednak nie uważasz że partner tej samej płci ma jakby łatwiej.

Oczywiście doświadczenie i technika połączona z komunikacją jest tutaj kluczowe jednak mnie bardziej intryguje powyższy aspekt.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadome że facet lepiej zrobi loda facetowi bo wie o co chodzi i wie jak go wziaz w usta jak bawić się jajkami i ssać palke bo kobieta wie tylko tyle ile wie i robi to a tak samo i kobieta lepiej zrobi minetke kobiecie bo wie gdzie lizać ssać placówkę w jakim tempie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Trebor69 napisał:

Witam Wszystkich użytkowników tego forum :classic_smile:

Od dawna nurtuje mnie taka myśl, czy możliwe jest aby facet potrafił zrobić kobiecie lepiej ustami niż kobieta i dalej ciągnąc :classic_biggrin: te rozważania czy kobieta jest wstanie zrobić lepiej laskę facetowi niż drugi facet ?

Bo przecież w jednym i drugim przypadku partner/ka tej samej płci lepiej niż partner/ka płci przeciwnej lepiej może wyobrazić sobie co "obsługiwana" osoba czuje.

 

Co ty masz dwa konie i dwa siodła? szacun 😎 robisz coś z tym może palcyma ćwicz mudry? A językiem sprawdzaj napięcie w gniazdkach...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Stringi meskie napisał:

Wiadome że facet lepiej zrobi loda facetowi bo wie o co chodzi i wie jak go wziaz w usta jak bawić się jajkami i ssać palke bo kobieta wie tylko tyle ile wie i robi to a tak samo i kobieta lepiej zrobi minetke kobiecie bo wie gdzie lizać ssać placówkę w jakim tempie

No nie wiem. osobiście robię swojemu partnerowi wszystko wymienione wyżej a nawet wiecej. A jeżeli chodzi o to co gdzie dokłanie i w jakim tempie to nadal odwołuję się do komunikacji w trakcie, bo każdy ma inną wrażliwość i kręcą go/ją inne rzeczy 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Stringi meskie napisał:

Wiadome że facet lepiej zrobi loda facetowi bo wie o co chodzi i wie jak go wziaz w usta jak bawić się jajkami i ssać palke bo kobieta wie tylko tyle ile wie i robi to a tak samo i kobieta lepiej zrobi minetke kobiecie bo wie gdzie lizać ssać placówkę w jakim tempie

No dokładnie o to chodzi

 

16 minut temu, portki. napisał:

Co ty masz dwa konie i dwa siodła? szacun 😎 robisz coś z tym może palcyma ćwicz mudry? A językiem sprawdzaj napięcie w gniazdkach...

Proponuje korzystać z opcji sprawdzania pisowni, ułatwi to zrozumienie Twoich wypowiedzi 🙂

4 minuty temu, szurkarla napisał:

No nie wiem. osobiście robię swojemu partnerowi wszystko wymienione wyżej a nawet wiecej. A jeżeli chodzi o to co gdzie dokłanie i w jakim tempie to nadal odwołuję się do komunikacji w trakcie, bo każdy ma inną wrażliwość i kręcą go/ją inne rzeczy 🙂

Oczywiście że tak jest , znasz swojego partnera i wiesz jak reaguje i co lubi.

Ale co by było gdybyś zaczynała od zera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, portki. napisał:

Co ty masz dwa konie i dwa siodła? szacun 😎 robisz coś z tym może palcyma ćwicz mudry? A językiem sprawdzaj napięcie w gniazdkach...

ma trzy siodła ale to trzecie schowane po sianem w stodole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

ma trzy siodła ale to trzecie schowane po sianem w stodole....

W słowniku sprawdziłam i tam nie ma stodoły ani konia jeno słoma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, portki. napisał:

W słowniku sprawdziłam i tam nie ma stodoły ani konia jeno słoma 

a no tak i to z butami ma cokolwiek jak wiemy wspólnego a nie zawsze z siodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marinero napisał:

Orgazm to nie tylko mechaniczne zaciskanie sie "narzedzi" ale przede wszystkim co sie dzieje w mozgu! Jak tam sa odbierane bodzce z "narzedzi 🙂 

przede wszystkim, chociaż u mnie sama fizyczna przyjemność zaczyna się w członku i prostacie a potem rozlewa na podbrzusza a czasami nawet na cały brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, marinero napisał:

Duzo zalezy od wrazliwosci obslugiwanego i talentow obslugujacego.

Wazne czy odslugiwany jest hetero czy homo.To dosc wazny szzcegol bo trudno porownywac doznania kobiety z doznaniami facetow .

Teoretycznie tak, ale myslisz że kobieta robiąca minetę drugiej kobiecie ma inne odczucia niż facet , przecież w tym przypadku najwazniejszy jest stan umysłu,  podobna sytuacja jest z robieniem loda , usta to usta.

Myślę że istotniejsze w tej kwestii jest to że kobieta liżąca drugą kobietę wie co ona czuje a my faceci możemy się tylko domyślać i tak samo jest z facetami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie heterykom jest trudniej dopuścić do sytuacji o ktorej mówię, bo blokują ich uprzedzenia :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Trebor69 napisał:

No dokładnie o to chodzi

 

Proponuje korzystać z opcji sprawdzania pisowni, ułatwi to zrozumienie Twoich wypowiedzi 🙂

Oczywiście że tak jest , znasz swojego partnera i wiesz jak reaguje i co lubi.

Ale co by było gdybyś zaczynała od zera ?

od zera zaczynać po 50-tce człowieku, meandry sztuki zwanej andreas amandi pewnie kurs zaoczny skończyłby się wraz z moim zgonem co zapewne rychło nastąpi gdyż wynajem mam opłacony na -dzieścia lat, a media, pront i woda kosztuje. myślisz że lincolnnie zajeżdza pod blok-  ino spada mnie z nieba? kapie ale to raczej deszczówka z ołowiem a zdrowe toto nie jezd. Wole nie zaczynać nie mając w sumie  generalnie i aczkolwiek poprostu żadnego poziomu  znam jedynie te słowa aczkolwiek nie wiem co znaczą 😉 no i po problemie a czy ty wiesz jak fecetowi cięzko zrozumieć kobietę, dlatego uwazam iż mężczyzna powinien wiązać się z mężczyzną, a kobietą z czym chce albo co ją chce 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marinero, rzeknę otóż - miło  by mi było, gdybym wiedziała co ci siedzi w głowie. Bo po tym co piszesz wnioskuję, że jeszcze swojej myśłi nie skończyłeś... jak tak się zabierasz do miłosnych manewrów, to podejrzewam, że Moda na sukces miałaby grę wstępna ............. głóną narrację, a koniec nastąpiłby przy 5 zmianie głónego reżysera. w sumie dopieścić konia też mozna jezdząc na nim na okrągło nie pytając czy możę już skończyć, bo do żłoba go ciągnie? 😉 im jestem starsza tym uważam, że w ogole nie nadaję się do związku. Nawet w formie żyranta. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

🙂 Doceniam  forme  ale diagnoza fatalna.

Wyznaje zasade w praktyce :Kto odmawia kobiecie ..nie wart zyc na tym swiecie 🙂  🙂 

a post byl skierowany do Trebor69 jako odpowiedz na jego rozwazania.

Moje tez byly tylko rozwazaniami przy herbatce 🙂

myślowo jesteś racjonalnie zorganizowany, ale erotycznie bałabym wchodzić z tobą w polemikę 😉 zabawa, ognisko, stąpanie po rozżarzonych węglach to dobre ale nie dla mnie 😉 chłopa albo babę coś tam z tego wybierz jak nie masz, ale cuś czuję że ściemniactwo to 5 strona twojej skomplikowanej natury i nadmiernego oczytania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@portki

Czy mi się wydaje , czy to co robisz nazywa się trolowaniem ? 

Twój bełkot nie wnosi nic do tematu , jeśli koniecznie chcesz nabijać statystyki to załóż "swój " temat i tam pisz do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, szurkarla napisał:

No nie wiem. osobiście robię swojemu partnerowi wszystko wymienione wyżej a nawet wiecej. A jeżeli chodzi o to co gdzie dokłanie i w jakim tempie to nadal odwołuję się do komunikacji w trakcie, bo każdy ma inną wrażliwość i kręcą go/ją inne rzeczy 🙂

Zgadzam sie.myslalam kiedys o tym jak robi minetke kobieta to indywidualne pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dość trudna rozkmina bo jak robie lodzika to oceniam podniete 8/10. A jak M robi mi minetkę to czuję rozkosz na 6/10, minetka + sutki 7/10, minetka i paluszki 8/10 mineta + sutki + paluszki 9/10 mineta + sutki + paluszki + anal 10/10 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, misiakofa napisał:

To dość trudna rozkmina bo jak robie lodzika to oceniam podniete 8/10. A jak M robi mi minetkę to czuję rozkosz na 6/10, minetka + sutki 7/10, minetka i paluszki 8/10 mineta + sutki + paluszki 9/10 mineta + sutki + paluszki + anal 10/10 😎

Anal+minetka🤔

trójkąt, czy wibrator/dildo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ONA83 napisał:

Anal+minetka🤔

trójkąt, czy wibrator/dildo?

Może miała seks z ośmiornicą xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sprawiedliwy napisał:

Może miała seks z ośmiornicą xd. 

Kamasutra tego nie uwzględniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ONA83 napisał:

Kamasutra tego nie uwzględniła

Oj tam, ale fajnie jest budzić kobietę minetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sprawiedliwy napisał:

Oj tam, ale fajnie jest budzić kobietę minetką.

Oj tak, fajnie jest być tak budzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ONA83 napisał:

Oj tak, fajnie jest być tak budzoną

I kiedy kobieta jest już blisko orgazmu otwiera oczy, ściska udami głowę facetowi a on po wszystkim uśmiecha się i mówi dzień dobry....... Żaden budzik chyba nie da tyle przyjemności z porannego wstawania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2021 o 15:30, Trebor69 napisał:

Witam Wszystkich użytkowników tego forum :classic_smile:

Od dawna nurtuje mnie taka myśl, czy możliwe jest aby facet potrafił zrobić kobiecie lepiej ustami niż kobieta i dalej ciągnąc :classic_biggrin: te rozważania czy kobieta jest wstanie zrobić lepiej laskę facetowi niż drugi facet ?

Bo przecież w jednym i drugim przypadku partner/ka tej samej płci lepiej niż partner/ka płci przeciwnej lepiej może wyobrazić sobie co "obsługiwana" osoba czuje.

 

Z facetami to nie wiem (na szczęście) ale jeśli chodzi o kobiety to moja żona po trójkącie mówiła, że ta druga minetkę robiła kiepsko. Może to kwestia doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×