Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Julka67

Antykoncepcja

Polecane posty

Vibin mini, czy są to tabletki skuteczne jeżeli zażywa się je zgodnie z ulotką? Boje się ponieważ jest to moja pierwsza antykoncepcja, czy miała któraś z was styczność z tymi tabletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pomogę, bo zrezygnowałam z pigułek na rzecz komputera cyklu cyclotest myWay i jestem bardzo zadowolona 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez uzywam vibin mini i jak na razie nie widze jakichs skutkow ubocznych. to tez moje pierwsze tabletki. jedyne co to mam krwawienia ale to normalne w pierwszych 3 miesiacach. zreszta tabletki to loteria. jednemu moga sluzyc drugiemu nie. musisz sama sie przekonac. ja nigdy nie bylam fanka tabletek ale musze brac bo stosuje izotek. jakbym miala inne wyjscie to bym zainwestowala w diafragma caya.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałam w twoim poprzednim poście, tabletki vibin mini są skuteczne jak regularnie się je zażywa. Trzeba chodzić do ginekologa na wizyty kontrolne i wtedy stwierdza czy jest zatrzymana owulacja, czy działają. Jednak jesteś tak młodziutka, że wystarczyłoby kontrolowac poziom lh ze śliny na testerze Afrodyt. To jest twoja decyzja, ale z tabletkami też uważaj. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kontroluję cykle na termometrze owulacyjnym cyclotest MySense i uważam, że to wystarczająca metoda antykoncepcji. W dni płodne korzystam z mechanicznej ochrony. Tabletki kiedyś brałam, ale kilkanaście lat to zbyt długo i już wystarczy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×