Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
vantiel

Krwawienie podczas brania tabletek

Polecane posty

Hej dziewczyny mam taki problem, biorę tabletki anty Vibin Mini i raz zapomnialam wziac. Wiem, ze mogly wystapic krwawienia ale juz trwa to ponad tydzien mimo ze nie doszlam jeszcze do placeobo. co robic dalej? macie jakies fajne strony czy cos zeby o tym poczytac? troche info znalazlam na naturalna plodnosc pl ale nie wiem, cos mnie meczy jeszcze

z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam zmienić antykoncepcję skoro nie służy, ja już od dawna postawiłam na antykoncepcję bez hormonów, używam komputera cyklu cyclotest myWay i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, helena188 napisał:

polecam zmienić antykoncepcję skoro nie służy, ja już od dawna postawiłam na antykoncepcję bez hormonów, używam komputera cyklu cyclotest myWay i jestem bardzo zadowolona

tez wlasnie o tym myslalam, a slyszalas moze o  diafragma caya? polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vantiel napisał:

tez wlasnie o tym myslalam, a slyszalas moze o  diafragma caya? polecasz?

Diafragma Caya jest to mechaniczna antykoncepcja. Aplikujesz do pochwy przed stosunkiem. To jest taka błona, która dopasowuje się do ścian pochwy. Najważniejsze, że chroni przed zapłodnieniem oraz chorobami wenerycznymi, także uważam, że jest to najlepsza forma antykoncepcji. Jeszcze jedna zaleta - diafragmę masz wielokrotnego użytku, a nie jak przy prezerwatywach, że stale trzeba kupować, więc tu aspekt finansowy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zapomni się tabletki, to po prostu występuje krwawienie z odstawienia. Niestety takie plamienie występuje podczas brania tabletek anty, szczególnie właśnie jak się pomija. Dlatego moim zdaniem lepiej kontrolować cykle na termometrze owulacyjnym Cyclotest MySense i zabezpieczać się mechanicznie w dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2021 o 12:57, Kasiula3 napisał:

Diafragma Caya jest to mechaniczna antykoncepcja. Aplikujesz do pochwy przed stosunkiem. To jest taka błona, która dopasowuje się do ścian pochwy. Najważniejsze, że chroni przed zapłodnieniem oraz chorobami wenerycznymi, także uważam, że jest to najlepsza forma antykoncepcji. Jeszcze jedna zaleta - diafragmę masz wielokrotnego użytku, a nie jak przy prezerwatywach, że stale trzeba kupować, więc tu aspekt finansowy 😉

Ok dziekuje dziewczyny za pomoc, myślę że się skusze niedlugo na te diafragme bo ile można się męczyć z tymi.tabletkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez uzywam diafragma caya i jestem zachwycona, szczerze mowiac jak mysle ze kiedys musialam brac codziennie tabletki i latac, jakies budziki itp haha to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taak ja tez moge wszystkim polecic diafragme, fanka gumek ani tabletek nigdy nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×