Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, jakiś czas temu miałam usg brzucha, które nic nie wykazało prócz kilku pęcherzyków na jajniku, której jak powiedziała Pani doktor są pęcherzykami graffa. Wczoraj bylam na badaniach krwi i moczu. Bardzo niepokoi mnie ból z lewej strony podbrzusza. Mianowicie samo z siebie boli tyle co nic. Natomiast przy ucisku mega boli, dodatkowo prawa pierś bardzo boli jak przed okresem. Czy to możliwe ze lewe podbrzusze boli przy ucisku ze względu na zbliżającą się miesiączkę? Na wyniki muszę czekać aż tydzień... Nie wiem co bym mogła sobie wziąć żeby przeszło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to pierwszy raz takie coś występuje? Ja kontroluję na aplikacji do termometru owu MySense cykle i tam zapisuje też informacje na temat bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Anka94 napisał:

Czy to pierwszy raz takie coś występuje? Ja kontroluję na aplikacji do termometru owu MySense cykle i tam zapisuje też informacje na temat bólu

Tak, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Zazwyczaj któraś z piersi boli mnie przed okresem, więc to mnie nie martwi, wzięłam wczoraj wieczorem nospe i trochę przeszło ale wczoraj nie mogłam ucisnąć w lewym podbrzuszu bo sprawiało to ból. Owulacje i dni plodne mialam ponad tydzień temu, być może ból jest wynikiem zbliżającej się miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe, trzeba obserwować czy będzie się takie coś powtarzać, ja to i tak sprawdzam dni płodne na testerze ze śliny Afrodyta. Bo jakby przypadkiem jakieś zaburzenia się pojawiły, to od razu widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2021 o 12:25, Anka94 napisał:

Czy to pierwszy raz takie coś występuje? Ja kontroluję na aplikacji do termometru owu MySense cykle i tam zapisuje też informacje na temat bólu

Też z tego termometru korzystam i bardzo mi odpowiada muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że taki dokładny będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze ja tez kiedys mialam taka sytuacje, jednak rzeczywiscie byl to mocniejszy okres. gdzies mialam bardziej stresujacy miesiac i widzisz. i mozesz pomyslec o cyclotest my way tak jak dziewczyny tu wyzej pisza bo to jest doslownie taki mini komputer ktory ci wszystko opisze na temat cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pecherzyki graffa sa u kazdej kobiety, to wlasnie one powoduja okres, wiec bardzo mozliwe, ze bedziesz miala niedlugo miesiaczke. ogarnij sobie cos do kontoli cyklu, tak jak ktos wyzej polecal fajny jest cyclotest my way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się wyjaśniło? Lekarz coś stwierdził? Jedyne co mi do głowy przychodzi to zapisy cyklu. Możesz to robić przez kontrolę poziomu lh na testerze owulacyjnym Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×