Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TajemniczaBabeczka

Problem z młodszym rodzeństwem

Polecane posty

Hejka mam problem z moim doszywanym bratem..Przeprowadziłam się do ojca i napoczątku było spokojnie dogadywałam się z nim jakoś nawet mnie słuchał ale później..Później zaczeło się robić nie fajnie.On mnie podsiada wsensie napoczatku to było śmieszne.Robie Sobie śniadanie kładne na stole na moim miejscu on przychodzi i krzyczy że mnie podsunął haha ale śmiesznie i wgl.nic do tego nie miałam ale później zaczęło się to robić męczące bo tak było w dzień w dzień i jeszcze jego odżywki:Ja tutaj siedzę masz iść tam!Rozmawiałam z nim ale to też nic nie pomogło.Za bardzo się rządzi i mi się to nie podoba naprawdę czasem jego odzywki są tak bezczelne ale ta ciotka która z nami mieszka wcale się tym nie przejmuje i jeszcze na mnie krzyczy że ja starsza jestem i powinnam mu ustępować i wgl.jakies oburzenie że nie wiem poprostu nie daje mu Sobie wejść na głowę?? On robi praktycznie wszystko co mu się podoba bierze sobie moje rzeczy,krzyczy,wymusza wszystko płaczem no i jest bezczelny.Strasznie mnie to irytuje i nie wiem co z tym zrobić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TajemniczaBabeczka napisał:

[...]. Strasznie mnie to irytuje i nie wiem co z tym zrobić 😞

Jeśli masz problem z wypracowaniem sobie pozycji w stadzie, zgłoś się do przywódcy, czyli - jak sądzę - swojego ojca, powinien zaprowadzić porządek. 

18 minut temu, TajemniczaBabeczka napisał:

[...] nic do tego nie miałam [...]

Jeśli od początku pozwolisz sobie wejść na głowę, potem będzie ciężko. Dlatego tak istotne jest zachowanie odpowiedniej postawy w nowym towarzystwie i wskazanie, jak chcesz być traktowana. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×