Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam na imię Anna. Od dłuższego czasu szukam ładny salon masażu, ale umoważeby ja była bez majtek zupełnie naga. Kiedyś byłabym w Egipcie to masażysta powiedział żeby rozebrać się do naga, to lepiej dla ciała. Pytanie: Są takie salony w Warszawie? Relax NIE erotyczne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, marinero napisał:

Ach te chlopaki z Egiptu ! 🙂 Nie do podrobienia 🙂 Ale kto pyta ten nie bladzi ! 

Dokładnie. Ciekawe czy są takie w Warszawie!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marinero napisał:

Troche usmialem sie bo   slyszalem o tym ze w czasie masazu przykrywa sie cialo czesciowo aby sie nie wyziebialo ale nie slyszalem zeby bylo cale nagie ,szczegolnie gdy je masuje obcy mezczyzna

 

Ona pisze "Relax NIE erotyczne! " - wydaje mi się też, że każdy masaż także relaksacyjny czy nawet leczniczy ma pewne elementy bliskości wynikający z dotyku. Dlatego zakrywanie części intymnych zwłaszcza u kobiety (mogą to być przecież stringi) ma na celu pokazanie masażyście pewnych granic, których nie powinien przekroczyć.  Jeśli więc chcesz aby masaż nie zawierał elementu masażu erotycznego i aby masażysta nie dotykał łechtaczki, szparki czy odbytu i aby nie kusiło go do tego to może jednak załóż majtki. Jeśli dopuszczasz, że masażysta mógłby także dotknąć (niekoniecznie intensywnie masować ale np. testowo dotknąć łechtaczki i dalej kierować się twoimi reakcjami albo na "tak" albo na "nie" ) cię "tam" do zdejmij majtki albo powiedz masażyście, że wolałabyś być na masażu bez bielizny. Wydaje mi się, że faceci i tak mają gorzej, bo jak zareagują (zakładam, że masuje kobieta) podczas relaksacyjnego czy leczniczego erekcją to będzie wielki wstyd ale z kolei gdy masowana jest kobieta gdy masażysta posunie się za daleko, bo źle obierze sygnały to też będzie niesmak.  Stąd jeśli kobiecie nie odpowiada taki dotyk "tam" to chyba lepiej jak założy stringi.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masażysta wie gdzie jest łechtaczka? ja cię - znałam kiedyś specjalistę od hipnozy i masażu ale sam się usypiał i sam masowal. może robił to na mazurach a nie w egipcie.? dlatego nie miał na tym polu sukcesu, ale w koncu nabył inne pole... i tam hodował stokrotki i zapylał pszczoły w ulu z ulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi o to czy jakaś kobieta miała tak, że była na masażu, na którym masażyści mówią żeby rozebrać się do naga i ukryć się ręcznikiem.!? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Anna- Mej napisał:

Ale chodzi mi o to czy jakaś kobieta miała tak, że była na masażu, na którym masażyści mówią żeby rozebrać się do naga i ukryć się ręcznikiem.!? 

robisz problem.... przecież sama możesz się rozebrać do naga i przykryć ręcznikiem a jednocześnie poprosić aby nie dotykał miejsc intymnych choć jak rozbierzesz się całkowicie to zawsze gdzieś tam może nawet przypadkiem musnąć ręką. Więc jeśli nie chcesz aby dotykał szparki to załóż lepiej jednak stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły do masażu całego ciała rozbieramy się do naga, albo dostajemy majtki jednorazowe, albo jesteśmy w bieliźnie. Wszystko zależy od masażysty/masażystki oraz od rodzaju masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×