Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
edyta989

Noc w rodzinnym domu chłopaka

Polecane posty

1 minutę temu, edyta989 napisał:

Nwm pogadam jeszcze z chłopakiem i wypytam jak jego rodzice są nastawieni ogólnie na mój przyjazd. Jeśli na samym miejscu będą że tak powiem wręcz nalegać żebym została albo zobaczę że są dobrze na mnie nastawieni i nie zachowują się jakoś dziwnie to pewnie zostanę a najwyżej po prostu jak będę widzieć że coś jest nie tak i po prostu nie gra to podziękuję za spotkanie i wrócę do siebie. Nie znam ich też dlatego nie wiem jakie bd ich nastawienie i ogólnie reakcja. Może im nie przypadnę do gustu i sprawa będzie jasna i klarowna. 

Najlepiej tak zrób, zobacz na ile będziesz się czuła komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, edyta989 napisał:

Nwm pogadam jeszcze z chłopakiem i wypytam jak jego rodzice są nastawieni ogólnie na mój przyjazd. Jeśli na samym miejscu będą że tak powiem wręcz nalegać żebym została albo zobaczę że są dobrze na mnie nastawieni i nie zachowują się jakoś dziwnie to pewnie zostanę a najwyżej po prostu jak będę widzieć że coś jest nie tak i po prostu nie gra to podziękuję za spotkanie i wrócę do siebie. Nie znam ich też dlatego nie wiem jakie bd ich nastawienie i ogólnie reakcja. Może im nie przypadnę do gustu i sprawa będzie jasna i klarowna. 

Wypytaj chlopaka. To moga byc calkiem spoko ludzie. Oni tez byli mlodzi. Skoro juz sa plany ze masz nocowac, to napewno sie zgodzili. A jak na miejscu sie okaze, ze to jakies mohery, to sie zabierzesz do domu. 

Edytowano przez Lolka1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Tak chyba będzie najlepiej

 

3 minuty temu, Lolka1975 napisał:

Wypytaj chlopaka. To moga byc calkiem spoko ludzie. Oni tez byli mlodzi. Skoro juz sa plany ze masz nocowac, to napewno sie zgodzili. A jak na miejscu sie okaze, ze to jakies mohery, to sie zabierzesz do domu. 

 

5 minut temu, Kulfon napisał:

Najlepiej tak zrób, zobacz na ile będziesz się czuła komfortowo.

Dziękuję za pomoc ogarnięcia tego, jestem pewniejsza sytuacji i czuję się po prostu lepiej i spokojniej przede wszystkim. Może dam znać jak poszło 🙂 dziękuję ❤️

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×