Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maja6057

Ciąża petting brak stosunku

Polecane posty

Hej. Uprawiałam wczoraj z chłopakiem petting. Były ruchy jak podczas normalnego stosunku lecz ja miałam bieliznę i dresy i również on bokserki i dresy. Lecz obawiam się, że mógł mieć trochę mokre dresy a ja raz przypadkowo usiadłam i byłam już naga a potem robił palcowke i, że mógł coś wsunac... 
Oraz tego, że potem ja byłam bez bielizny lecz on cisgle miał bokserki i dresy. Jakoś boję się, że miał coś na palcach i robiąc mi palcowke.
Mam się obawiać o ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji 🙂polecam na przyszłość antykoncepcję, ja używam diafragma caya kapturek naszyjkowy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, możesz zawsze przed zbliżeniem aplikowac wkładke antykoncepcyjną Caya. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie masz się czego bać, plemniki na bieliźnie nie żyją zbyt długo, tak samo jak na rękach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, marinero napisał:

W czasie tej orgii 🙂 trudno bylo zachowac sterylna czystosc wiec  jest wielkie prawdopodobienstwo ze mikroskopijny plemniczek wlasnie wedruje w twoim brzuchu ku  swojemu jajeczku  i o ile bylas w okresie owulacji to moze zainicjowac nowe zycie w twoim brzuchu.

Trzeba byc naprawde bezmyslnym aby robic palcowke z mokrymi gaciami  od spermy.Bawelniane majtki to zadna ochrona  przed  plynem  nasiennym.To tak jakby ich nie mial w ogole, byloby przynajmniej przyjemniej ! 🙂 .Od czego ma jezyk?! naucz go zeby go uzywal. Jest przyjemniejszy w dotyku i daje mega doznania! a ciazy nie spowoduje 🙂 

 

Ale on miał DRESY i majtki a nie tylko majtki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że plemniki gina szybko na czystym palcu lecz gdy facet miał mokre palce bo mnie pieścił a ja usiadłam na tych jego wilgotnych dresach i zaczął robić mi palcowke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nati20206 napisał:

Wiem, że plemniki gina szybko na czystym palcu lecz gdy facet miał mokre palce bo mnie pieścił a ja usiadłam na tych jego wilgotnych dresach i zaczął robić mi palcowke? 

Najpierw to musisz mieć dni płodne, bez nich to wytrysk mógł być w pochwie a  ciąży i tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ONA83 napisał:

Najpierw to musisz mieć dni płodne, bez nich to wytrysk mógł być w pochwie a  ciąży i tak nie będzie.

A jak miałam dni płodne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nati20206 napisał:

A jak miałam dni płodne? 

To też nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2021 o 18:40, Maja6057 napisał:

Hej. Uprawiałam wczoraj z chłopakiem petting. Były ruchy jak podczas normalnego stosunku lecz ja miałam bieliznę i dresy i również on bokserki i dresy. Lecz obawiam się, że mógł mieć trochę mokre dresy a ja raz przypadkowo usiadłam i byłam już naga a potem robił palcowke i, że mógł coś wsunac... 
Oraz tego, że potem ja byłam bez bielizny lecz on cisgle miał bokserki i dresy. Jakoś boję się, że miał coś na palcach i robiąc mi palcowke.
Mam się obawiać o ciążę?

nie i skoro masz taka mala wiedze to oprocz pisania takich postow mzoesz odwiedzic strone naturalna plodnosc, jesli nie lubisz prezerwatywy to moze tam cos znajdziesz dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×