Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zykfryd111

Leczenie kanałowe

Polecane posty

2 tygodnie temu miałam zatruty ząb sama wizyta u stomatologa nie bolała ale później przez 2 dni strasznie leki nie pomagały jutro idę ponownie do dentysty czy dostanę teraz jakieś znieczulenie? czy nie? czy ta wizyta będzie bolesna? Miał ktoś z was leczenie kanałowe metoda zatrucia zęba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś przedwojenna ta metoda z zatruwaniem zęba. Teraz się leczy zęby kanałowo pod miejscowym znieczuleniem i od razu na pierwszej wizycie usuwana jest miazga i nerw. Potem na kolejnych wizytach ząb jest wypełniany gutaperką i odbudowywany.

Ja miałam niedawno leczenie kanałowe ale bez znieczulenia, bo ząb był martwy i z nerwu nic nie zostało. Na drugiej wizycie trochę bolało czyszczenie kanału, ale dentysta mi wytłumaczył że to nie ząb boli tylko okolice.

Ale do rzeczy. Ząb masz zatruty, nerwu w nim już nie ma, więc nic nie będzie boleć. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to też powinien wszystko wytłumaczyć dentysta nie? a nie ze na forum sie człowiek podpytuje. ja wiedziałam wszystko, w stomatologii cichonia wszysciutko mi wyjaśniali podczas leczenia. no i dlatego czułam się komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×