Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klaudia1998

pomocy!! plamy na zlewie!

Polecane posty

Witam wszystkich, mam maly (?) problem ze zlewem. Czyscilam dzisiaj ruszt piekarnika srodkiem do czyszczenia piekarnikow w zlewie, zawsze tak robilam i nic sie nie stalo nigdy, czasem nawet popryskalam zlew i rowniez wszystko bylo w porzadku. Dodaje ze nie zostawilam tego na dlugo, max. 10 minut, bo robie to czesto i plam duzych nie mam. Dzisiaj jednak po zmyciu zrobily mi sie plamy na zlewie (zaczely byc widoczne dopiero jakos 30 minut po dokladnym splukaniu i umyciu wszystkiego plynem do naczyn, od razu po splukaniu niczego nie bylo widac, wszystko wygladalo normalnie). Zrobily mi sie jakby zacieki po bokach i w niektorych miejscach, bardzo losowo tak naprawde, sa ciemne a gdy wysychaja i je poleruje to niektore blednieja i robia sie jasne, a niektore zostaja ciemne. Probowalam octem, woda rozcienczona z domestosem, kwaskiem cytrynowym, nic nie pomaga zbytnio (ale mozliwe ze trzeba to robic czesciej). Mieszkanie wynajmuje i zakladam ze za kilka plamek nie dostane kaucji, wiec bardzo zalezy mi na tym aby to jakos zniknelo/aby to zminimalizowac. Ma ktos jakies pomysly, doswiadczenie z tym? Zlew jest raczej ze stali nierdzewnej, jest dosc dobrej jakosci, tez czyscilam go zawsze samym domestosem i nigdy nic... Co moglabym zrobic? Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałaś środków typu kret? Wlej gorącej wody, potem coś tak żrącego jak ten kret, posyp caly zlew, odczekaj spokojnie z godzinę i polej jeszcze raz gorącą wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince

Nie wiec co to może być. Też mam nierdzewkę.Czasem popryskam Meglio, Tłustym brudem z Voigt albo Tytanam na kamień i rdzę (ten co do kabiny do łazienek).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam _
Dnia 22.11.2021 o 08:23, pamparampam90 napisał:

a czego uzywacie zeby sie takich plam pozbyc?? 

Jakie plamy? Mi się nic nie robi mam satynowy już 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pam _

Może ten całkiem błyszczący tak odbiera i zaplamia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknij korek od zlewu nalej wody /żeby objęło plamę/ i wsyp 2-3 garście proszku do prania  następnego dnia umyj zlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×