Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ewka567

Czy czasy się zmieniły jeśli chodzi o początki związku czy ja już wszystkiego nie pojmuje

Polecane posty

2 minuty temu, Icran_ napisał:

Ciesz się, że tu jeszcze nie wbili prawdziwi lokalni hejterzy, z mocnymi zaburzeniami. Wtedy dopiero byś oberwała. Jak temat powisi, sama się przekonasz.

To nie jest priv, tylko public. A moderacji tu raczej nie uswiadczysz, by usuwała takie posty.

Takie osoby to myślę że sami swojego życia raczej nie mają ale lubią krytykować i wylewać swoją krew na innych. Na mnie to wrażenia nie robi

Ciesz się, że tu jeszcze nie wbili prawdziwi lokalni hejterzy, z mocnymi zaburzeniami. Wtedy dopiero byś oberwała. Jak temat powisi, sama się przekonasz.

To nie jest priv, tylko public. A moderacji tu raczej nie uswiadczysz, by usuwała takie posty.

Tacy lokalni to uważam że siedzą za kompem 

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Naan napisał:

A dlaczego ? Bo ty tak uważasz więc wszyscy inni też powinni. Kobieto z tego co piszesz widać, że masz o  sobie błędne wyobrażenie. To, że uważasz się za ładną to nie znaczy, że inni Cię za taką uważają. Twierdzisz, że nie jesteś łatwa, a udowadniasz to każdym swoim wpisem. Dodatkowo mam wrażenie, że dopasowujesz tę opowieść do tego co Ci odpowiadamy.

Jestem kobietą kilka lat od ciebie młodsza i  jak czytam takie infantylne wpisy rzekomo dojrzałych i atrakcyjnych kobiet, to naprawdę szczerze się dziwię, że można być tak naiwnym i jeszcze zgłaszać pretensje. Facet cię wykorzystał, bo mu na to pozwoliłaś i to jest bolesna prawda,  której nie umiesz przyjąć, bo godzi w twoje wybujałe ego

Co Ty tak kobiet nienawidzisz

Edytowano przez Ewka567

1 godzinę temu, Jaaktozbyinny napisał:

Ale co określił na początku bo nie rozumiem? Określił ze szuka zwiazku, pewnie tak, ale to nie znaczy ze to będziesz ty. 

W czym jego zachowanie jest nie w porządku, ze ma profil. Ja dlugo mialem profil po tym jak zaczalem się spotykam z moja przyszla zona.

Jestes w finałowej 3, 10, 20 i teraz musisz zrobić coś aby wygrać z reszta 😁

Zona nawet nie byla w Twojej finalowej 20, tylko gdzies tam z boku, a Ty byles w jej finalowej 1. 🤣

Sorki, ale gdybym ja dla faceta byla „w finalowej 20” to on by awansowal do moich „finalowych 19 milionow” sposrod mezczyzn w Polsce.

1 minutę temu, Icran_ napisał:

Kolejna rozpenndzona z misją...

Przecież Opka pisała o NIM, nie o Sobie tutaj. O tym, na co się zwraca uwagę u drugiej osoby w pewnym wieku, w odpowiedzi na post Poca i mój o wyglądzie.

Trochę może doczytaj temat najpierw..

znowu ego egoi egoticocco humani szamani??? 🤢🙁

wyluzuj dziadek i sam doczytaj, bo hejtujesz bezpodstawnie

zalatuje hipokryzja 

<wezpgulke> huehue

😩

• Haha 1

Jesli ktos tak sie zachowuje jak ten facet, to zwyczajnie jest bardzo umiarkowanie zaintetesowany.

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

zalatuje hipokryzja 

<wezpgulke> huehue

😩

Zapomnialas o Wonskich.

• Like 1

Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Zapomnialas o Wonskich.

racje!! 

4 minuty temu, Ewka567 napisał:

Co Ty tak kobiet nienawidzisz

Raczej po prostu nie lubi głupoty.

6 minut temu, Naan napisał:

A dlaczego ? Bo ty tak uważasz więc wszyscy inni też powinni. Kobieto z tego co piszesz widać, że masz o  sobie błędne wyobrażenie. To, że uważasz się za ładną to nie znaczy, że inni Cię za taką uważają. Twierdzisz, że nie jesteś łatwa, a udowadniasz to każdym swoim wpisem. Dodatkowo mam wrażenie, że dopasowujesz tę opowieść do tego co Ci odpowiadamy.

Jestem kobietą kilka lat od ciebie młodsza i  jak czytam takie infantylne wpisy rzekomo dojrzałych i atrakcyjnych kobiet, to naprawdę szczerze się dziwię, że można być tak naiwnym i jeszcze zgłaszać pretensje. Facet cię wykorzystał, bo mu na to pozwoliłaś i to jest bolesna prawda,  której nie umiesz przyjąć, bo godzi w twoje wybujałe ego

A czemu uważasz że mnie wykorzystał, może ja jego przecież nie jesteśmy dzieciakami w piaskownicy i nie wymieniamy się zabawkami. Jesteśmy dojrzałymi osobami określamy jasno granicę i ja takie określiłam zostałam tylko w tym wykorzystana. Ale nie zdzieraj mnie do kategorii wybujałych z ego i etc bo to śmieszne. Czy ja się tak określiłam pisz ejasno i wyraźnie mas z jakieś problemy w stosunku chyba do kobiet albo sama problem z własną ocena siebie tak Ci odbieram 

Przed chwilą, Ewka567 napisał:

A czemu uważasz że mnie wykorzystał, może ja jego (...)  zostałam tylko w tym wykorzystana. 

Facepalm. 

4 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Zona nawet nie byla w Twojej finalowej 20, tylko gdzies tam z boku, a Ty byles w jej finalowej 1. 🤣

Sorki, ale gdybym ja dla faceta byla „w finalowej 20” to on by awansowal do moich „finalowych 19 milionow” sposrod mezczyzn w Polsce.

Jeśli pisze ze rozmawiałam z nim, poznałam nie jestem w stanie wszystko opisać ale z pewnością żony nie było 😅Wiesz różnimy się o nie traktujmy jak konie w Janowie i na wystawie 

2 minuty temu, Ewka567 napisał:

A czemu uważasz że mnie wykorzystał

zostałam tylko w tym wykorzystana.

Kolejny raz zauważam, że sama sobie zaprzeczasz i się motasz.

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
7 minut temu, 90%cacao napisał:

zalatuje hipokryzja 

<wezpgulke> huehue

😩

Co ci tam zalatuje, nie wiem. Może te skarpety po Januszach?

Nie dziwi, że tak często je w wpisach wspominasz.

Wciaż piszesz o hipokryzji, atakujesz..

Bo jestem facet?

takie to troszq seksistowskie jest. świadczy też o określonym podłożu emocjonalnym, być może powstałym w wyniku Twoich wcześniejszych wyborów życiowych.

I nie próbuj nieudolnie nasladować mnie, blado Ci to wypada

lubisz kopać się z koniem ?

to gupie jest..

i boli..

Edytowano przez Icran_

3 minuty temu, Lady S napisał:

Raczej po prostu nie lubi głupoty.

Głupota to jedna rzecz, głupim można nazwać kogoś jak się pozna jego życie i przejdzie jego sciezkami. Oceniać jest najprościej gorzej jak samemu przyjdzie założyć takie buty, czego nie życzę 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Ewka567 napisał:

Jeśli pisze ze rozmawiałam z nim, poznałam nie jestem w stanie wszystko opisać ale z pewnością żony nie było 😅Wiesz różnimy się o nie traktujmy jak konie w Janowie i na wystawie 

Napisałam to do Jaaktozbyinny, jak cytat wskazuje. Roznimy sie tym, ze ja potrafie czytac ze zrozumieniem, umiem sie klarownie wyslowic i mimo mlodszego wieku jestem chyba dojrzalsza. Wiec nie traktuj mnie protekcjonalnie, kobylo z Janowa.

Edytowano przez Użyszkodnik

Co ci tam zalatuje, nie wiem. Może te skarpety po Januszach?

Nie dziwi, że tak często je w wpisach wspominasz.

Wciaż piszesz o hipokryzji, atakujesz..

Bo jestem facet?

takie to troszq seksistowskie jest. świadczy też o określonym podłożu emocjonalnym, być może powstałym w wyniku Twoich wcześniejszych wyborów życiowych.

I nie próbuj nieudolnie nasladować mnie, blado Ci to wypada

to gupie jest..

i boli..

Zapomnialam o koniach i „gupim, co boli”. 

2 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Napisałam to do Jaaktozbyinny, jak cytat wskazuje. Roznimy sie tym, ze ja potrafie czytac ze zrozumieniem, umiem sie klarownie wyslowic i mimo mlodszego wieku jestem chyba dojrzalsza. Wiec nie traktuj mnie protekcjonalnie, kobylo z Janowa.

Właśnie widać jak się potrafisz wysłowić zamiatasz jednym słowem ale miotła koło mnie

to gupie jest..

i boli..

kurna chłoopie...zmień płytę

który to już raz dokąłdnie ten sam tekst i do wszystkich?

z jakim koniem? 😄

Co najwyżej podstarzałą juz solidnie kobyłą 🤣

weź zejdź na ziemie..piszes zo sobie jakbys był w gadce jakimś demiurgiem, a nawet nie widzisz jak ludzie łacha drą z twoich neologizmów i pseudo maczo "straszonek"

skończ już te stroszenie piór, bo nie ma za bardzo czym się chwalic,  dwa..kobieta patrzy

miej litośc..nie osmieszaj się chocby ze względu na nia 

bo nie wiem czy wiesz, ale wiekszośc użytkownikow tu  akceptuje twoje popisy właśnie ze wzgledu na sympatię do niej niż twoja wybitność..

"comprendre?"

• Like 1

Właśnie widać jak się potrafisz wysłowić zamiatasz jednym słowem ale miotła koło mnie

A z czym to nie trafilam?

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Zapomnialam o koniach i „gupim, co boli”. 

Cóż..

na kłopoty z pamięcią costam jest, bodaj lecytynę reklamowali.Może skonsultuj się z lekarzem, bo coś mocno to u Ciebie jest nagminne jak widzę.

Następna uczestniczka Olimpiady Dla Myślących Inaczej..

Resa raczej nie pobijesz, więc..

Ignor

Edytowano przez Icran_

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

z jakim koniem? 😄

weź zejdź na ziemie..piszes zo sobie jakbys był w gadce jakimś demiurgiem, a nawet nie widzisz jak ludzie łacha drą z twoich neologizmów i pseudo maczo "straszonek"

skończ już te stroszenie piór, bo nie ma za bardzo czym się chwalic,  dwa..kobieta patrzy

bo nie wiem czy wiesz, ale wiekszośc użytkownikow tu  akceptuje twoje popisy właśnie ze wzgledu na sympatię do niej niż twoja wybitność..

"comprendre?"

Tez lubisz „Sarenke”?

No wlasnie, co ona w nim widzi?

Przed chwilą, Icran_ napisał:

Cóż..

na kłopoty z pamięcią costam jest, bodaj lecytynę reklamowali.Może skonsultuj się z lekarzem, bo coś mocno to u Ciebie jest nagmiinne jak widzę.

Ignor

Dziekuje, ze powiadomiles mnie o ignorze, w razie, gdybym nie zauwazyla. Bo pewnie bym nie zauwazyla.

Robiejaklubie, zastanow sie dobrze nad tym zwiazkiem, z egaltowanym, infantylnym, niedojrzalym emocjonalnie buraczkiem, ktory mysli, ze zezarl wszystkie rozumy.

• Like 1

To jest Santee czy kto?

Przed chwilą, Lady S napisał:

To jest Santee czy kto?

To on. 

1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

To on. 

Ano, rzuca się w oczy przez ten dziwny styl pisania.

Napisano (edytowany)
8 minut temu, 90%cacao napisał:

z jakim koniem? 😄

"comprendre?"

Poca..

Nudzisz..

Nie ten intelekt, nie ta klasa..

lepiej zainwestuj w kolejną sesję nudesów dla Przemcia, moze zmieni zdanie o tobie. Coś ostatnio mocno zjadliwie cię ściga z wyzwiskami od róznych takich ( raczej niepochlebne toto ) po waszym ostatnim konkursie.

Tam pasujesz najlepiej.

Na w/w ODMI też, być moze resa przebijesz tym pseudointelektualnym bełkotem i jadem chlapanym na lewo i prawo, nawet wobec kobiet tu.

Ja rozumiem, że bycie call girl ryje banię, ale nie musisz prezentować tego publicznie.

Ignor

Edytowano przez Icran_

5 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Tez lubisz „Sarenke”?

No wlasnie, co ona w nim widzi?

Pojecia ni mom 😕 

1 godzinę temu, Ewka567 napisał:

Cały czas tylko podkreślał jaki z niego gentleman i że osoby się spalają bo wychodzi na jaw ich prawdziwe" ja"

To zdanie tylko potwierdza ze  on ma jakis "uraz " do kobiet .Moze na ajednej sie nacial i teraz oskarza rod kobiecy o cale zlo ale to dobitnie swiadczy ze twoj "ideal" ma jakies "jazdy psychiczne" a wiec nie rozumiem zupelnie ze nie wychwycilas tego i potrzebowalas az  sobie poparzyc rece zebu zniechecic sie.

Prawdopodobnie tak sie nim zachwycilas ze zaczela projektowac wlasne emocje na niego i twoj entuzjazm go skutecznie "odstraszyl" ale to nawet dobrze  bo psychol ci niepotrzebny.

Takie rzeczy jak powyzej powinnas umiec wylapywac.Na pewno! kto mowi o sobie ze jest "gentelmanem"... to nim nie jest!LOL    Ja to wiedzialem juz w 1 klasie SP 🙂 a ty dorosla osoba nie dostrzeglas tego ze uwiodl cie zachwalanie siebie  jak dobry salesman 🙂

Po czynach poznacie intencje jego !- to moja ulubiona nauka j.ez.us.ika  i mysle ze ty tez powinnas docenic jej madrosc.Patrz na akcje faceta i po nich go oceniaj! Slowa to tylko slowa.Jeden przyklada do nich wage inny nie.

Mam wrazenie ze troche czujesz sie bezradna wewnetrznie i usilujesz jakos to ogarnac .W grze zwanej uwodzeniem nie ma zadnych zasad i ty to powinnas napisac sobie nad lozkiem i codziennie czytac  jak sie obudzisz 🙂 a potem jak zasypiasz 🙂

Poca..

Nudzisz..

lepiej zainwestuj w kolejną sesję nudesów dla Przemcia, moze zmieni zdanie o tobie. Coś ostatnio mocno zjadliwie cię ściga z wyzwistami od róznych takich ( raczej niepochlebne toto ) po waszym ostatnim konkursie.

Tam pasujesz najlepiej.

Na w/w ODMI też, być moze resa prebijesz tym pseudointelektualnym bełkotem i jadem chlapanym na lewo i prawo nawet wobec kobiet tu.

Ja rozumiem, że bycie call girl ryje banię, ale nie musisz prezentować tego publicznie.

Ignor

Lepiej ci? 

Poca..

Nudzisz..

lepiej zainwestuj w kolejną sesję nudesów dla Przemcia, moze zmieni zdanie o tobie. Coś ostatnio mocno zjadliwie cię ściga z wyzwistami od róznych takich ( raczej niepochlebne toto ) po waszym ostatnim konkursie.

Tam pasujesz najlepiej.

Na w/w ODMI też, być moze resa prebijesz tym pseudointelektualnym bełkotem i jadem chlapanym na lewo i prawo nawet wobec kobiet tu.

Ignor

Ty piszesz o klasie i intelekcie? :d

zacnzij od wizerunku..wszyscy pamietamy to piekne inaczej foto.

Chłppie..pobudka, tu Ziemia 😄 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się