Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
anka@

Brak okresu

Polecane posty

Witam mam pewien problem otóż dziś powinnam dostać okres żadnych jak zazwyczaj objawów nic zero bolu brzucha jak zawsze test robiłam dziś rano ale wyszedł negatywny martwię się bo naczytalam się dużo i już sama nie wiem stresuje się że może ciąża albo niewiadomo co  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

No rzeczywiście, problem 😞 nie wiem co bym zrobiła gdyby mi się okres spóźniał.. zero dni. Pewnie też bym pisała kretyńskie posty na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Urbanlegend napisał:

No rzeczywiście, problem 😞 nie wiem co bym zrobiła gdyby mi się okres spóźniał.. zero dni. Pewnie też bym pisała kretyńskie posty na forum

Nie rozumiem po co od razu ten sarkazm... lepiej pominąć pytanie A nie "kretyńsko" odpowiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

A jakiej odpowiedzi się spodziewalas? Że ktoś w internecie będzie cię diagnozował na odległość po opisie czegoś co jest w pełni normalne? Ile masz lat, że nie wiesz że miesiączką może się przesuwać i nie ma w tym nic niepokojącego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh nie mam się z jakąś anonimową osoba chęci kłócić miłego dnia życzę kochana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile spóźnia się okres? Jest możliwość ciąży - był stosunek? Nic o tym rzeczywiście nie napisałaś, więc ciężko coś konstruktywnego doradzić. Nie zaszkodzi sprawdzać dni płodnych na urządzeniu pomocniczym, ja akurat z afrodyty smart korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Anka94 napisał:

ile spóźnia się okres? Jest możliwość ciąży - był stosunek? Nic o tym rzeczywiście nie napisałaś, więc ciężko coś konstruktywnego doradzić. Nie zaszkodzi sprawdzać dni płodnych na urządzeniu pomocniczym, ja akurat z afrodyty smart korzystam.

Stosunek był, dziś nadal się spóźnia więc już 1 dzień robiłam test z rana w dzień spodziewanej miesiączki ale wyszedł negatywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, anka@ napisał:

Stosunek był, dziś nadal się spóźnia więc już 1 dzień robiłam test z rana w dzień spodziewanej miesiączki ale wyszedł negatywny. 

Którego dnia cyklu? Orientujesz się kiedy miałaś dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ONA83 napisał:

Którego dnia cyklu? Orientujesz się kiedy miałaś dni płodne?

niestety nie mam pojęcia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anka@ napisał:

niestety nie mam pojęcia... 

Nie masz pojęcia kiedy doszło do stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ONA83 napisał:

Nie masz pojęcia kiedy doszło do stosunku?

konkretnie nie pamietam ale jezeli sie nie myle to jakos na poczatku a pamietam 7 kwietnia  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, anka@ napisał:

konkretnie nie pamietam ale jezeli sie nie myle to jakos na poczatku a pamietam 7 kwietnia  

Dobra widzę, że sobie jaja robisz. Nie wierzę, że są laski które uprawiają seks nie wiedząc czy mają dni płodne czy nie. Poczytaj o cyklu menstruacyjnym, albo chociaż korxystaj z kalkulatora dni płodnych na necie, jeśli nie ogarniasz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ONA83 napisał:

Dobra widzę, że sobie jaja robisz. Nie wierzę, że są laski które uprawiają seks nie wiedząc czy mają dni płodne czy nie. Poczytaj o cyklu menstruacyjnym, albo chociaż korxystaj z kalkulatora dni płodnych na necie, jeśli nie ogarniasz sama.

Niestety nie wiedzą.  Duże nadzieje w ludziach pokładasz 😄 

34 minuty temu, anka@ napisał:

konkretnie nie pamietam ale jezeli sie nie myle to jakos na poczatku a pamietam 7 kwietnia  

Test powinien wyjść po takim czasie. Proponuję ci iść zbadać krew wtedy będziesz wiedzieć czy w ciąży jesteś.

Okres może się przesunąć czasem i nie ma w tym nic złego. Różne czynniki: dieta, stres, lot samolotem nawet.  Jak sytuacja się powtarza z brakiem okresu to wtedy idz do lekarza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mibo napisał:

Niestety nie wiedzą.  Duże nadzieje w ludziach pokładasz 😄 

 

Tia, brakuje tylko jeszcze info, że seks był w prezerwatywie, a partner w niej nie doszedł.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, anka@ napisał:

Witam mam pewien problem otóż dziś powinnam dostać okres żadnych jak zazwyczaj objawów nic zero bolu brzucha jak zawsze test robiłam dziś rano ale wyszedł negatywny martwię się bo naczytalam się dużo i już sama nie wiem stresuje się że może ciąża albo niewiadomo co  

hej, spokoj przede wszystkim. test jak juz chcesz robic to za jakies 2-3 tygodnie. to ze okres dzien sie spoznia to normalna sprawa, ale jak bedziesz sie stresowac to jeszcze bardziej sie opozni. z tego co czytam nie wiesz nawet kiedy masz owulacje. warto zakupic cos do kontroli cyklu np cyclotest my way niz potem plakac i panikowac

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×