Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Samanta Wróbel

Skutery, rowery elektryczne

Polecane posty

Cześć. Chcę kupić sobie pojazd elektryczny i na początku przeglądałam rowery elektryczne, kiedy zobaczyłam, że skutery są w podobnej cenie. Stąd moje pytanie: co się bardziej opłaca? Rower elektryczny czy skuter? Oraz gdzie kupię przez internet takie urządzenia?

Mieszkam na małej wsi, mam daleko do dużego miasta i nie bardzo mam czas wybrać się gdzieś stąd interesuje mnie tylko kupno online z dostawą do domu. Jakie sklepy polecacie? I oczywiście: jakie modele roweru/skutera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy od Twoich celów, tylko Ty jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie czy będzie bardziej służyć Ci rower czy skuter. Zadaj sobie pytanie: po co? Czy chcesz dojechać do miasta do pracy omijając korki? Wybierz skuter elektryczny. Jak chcesz jeździć na rekreacyjne wycieczki w weekend wybierz rower. Takie jest moje zdanie.

Jeżeli chodzi o sklep to polecam z całego serducha sklep iamelectric. Mają elektryczne hulajnogi, rowery i skutery z dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę na nim jeździć codziennie. Chcę, żeby urządzenie było wytrzymałe, bezawaryjne (w mojej okolicy nie ma mechanika, a co dopiero mechanik od takich elektrycznych pojazdów) i posłużyło mi na długo. To chyba skuter elektryczny w takim razie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę jednak, że lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie skuter spalinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2021 o 19:02, Samanta Wróbel napisał:

Chcę na nim jeździć codziennie. Chcę, żeby urządzenie było wytrzymałe, bezawaryjne (w mojej okolicy nie ma mechanika, a co dopiero mechanik od takich elektrycznych pojazdów) i posłużyło mi na długo. To chyba skuter elektryczny w takim razie ???

W takim razie polecam skuter elektryczny.

Dnia 10.05.2021 o 08:12, biokur napisał:

Ja myślę jednak, że lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie skuter spalinowy.

Nie zgadzam się z tym. Poza tym autorka tematu na wstępnie powiedziała, że chce pojazd elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć pojazd elektryczny, zero emisyjny 🙂

Okej, więc jakie modele polecasz? Wcześniej zdarzało mi się jeździć na skuterach, ale własnego nigdy nie miałam. Dlatego potrzebuję coś dla początkującej. Jestem też dosyć niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam iml Grace, podobno dobry dla kobiet. Jak sami się reklamują na stronie - częsty wybór wśród kobiet. Dosyć tani, ale pojedzie do 45km/h, jak szukasz czegoś szybszego i droższego to Roma. Znajdź sobie w katalogu te skutery i daj znac do myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam sklep iamelectric, mieszkam niedaleko (Oleśnica) i mogę polecić. kolega ze studiów ma skuter elektryczny z tego sklepu i prawie codziennie jeździ nim na polibudę. odpowiadając na pytanie: ja na twoim miejscu wybrała bym skuter elektryczny. ten pojazd na pewno będzie na dłużej niż rower i ma większe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grace wygląda bardzo ładnie. Minimalistycznie. To właśnie lubię. Lepiej z jedną baterią, czy dwoma bateriami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cię stać to polecam od razu z dwoma kupić, tarczy na dłużej :) baterie mają określoną żywotność, a większość ceny tego skutera to jest właśnie bateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc. tak chyba zrobię. Dzwonie jutro do sklepu i będe pytać o ten model i jeszcze mam pare pytań. Ogólnie wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×