Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam przed ostatnia miesiączka nie bolały mnie piersi nie było oznak miesiączki, miesiączka pojawiła się intensywna 7 dniowa a teraz okres powinien być za 2 tygodnie a już bolą mnie piersi, czy to normalne mam 18 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, ale jeśli będzie to dlugo trwało lub się pogorszy, idz do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze tak byc tak naprawde jszcze ddojrzewasz. moze cie pobolewac np ze wzgledu na owulacje wiec spokojnie. po prostu obserwuj swoje cykle ( ja do tego ci moge polecic cyclotest my way)  i jesli bedzie sie powtarzac mocny bol to idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś robić zapis cyklu, fajne są testery afrodyta smart z aplikacją na telefon. Pewnie kwestia hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2021 o 08:50, Kapsr napisał:

Witam przed ostatnia miesiączka nie bolały mnie piersi nie było oznak miesiączki, miesiączka pojawiła się intensywna 7 dniowa a teraz okres powinien być za 2 tygodnie a już bolą mnie piersi, czy to normalne mam 18 lat ?

tak spokojnie jeszcze dojrzewasz! jesli juz wspolzyjesz to proponuje Ci tester afrodyty do sprawdzania swojego cyklu, zeby ci nigdy nie zrobil niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×