Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieznajomyOn

Wasz typ kobieciej urody Panowie..

Polecane posty

5 minut temu, 2libed napisał:

no ok po blizszym przyjrzeniu ona jest normalna nie gruba ale widać że ma skłonności do tycia pewnie jak byłą dzieckiem to byął gruba.

 

Taka mala pulchna latynoska musiała być mega słodka. Ale dobrze że sie poprawiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Nie poznałaś mnie bliżej, wiec nie masz bladego pojecia 🙂

A nie jestem typem "brata łaty", nie z każdym chce się rpzyjaźnic, nie do wszystkich się kleje i liże po rękach. 😉 nie ten typ charakteru, co nie znaczy, ze nie mam zayebistego 

wystarczajaco duzo sie tu udzielasz żebym mogła sobie o tobie wyrobić zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Czyżby screen z "From dusk till dawn"? Naprawdę lubiłem ten film, teksty były świetne...

Ale Salma należy do tych kobiet, dla których czas jest łagodny. 

Typ urody... ogólnie ciemne oczy, ciemne włosy (najlepiej szatynka) i promienny uśmiech... Reprezentantki typu nie wstawię, ale czy to naprawdę potrzebne? Czasem typ swoje, a rzeczywistość swoje... 😉

Tak dokładnie z tego filmu 😉

To prawda, nawet po tylu latach widać urodę i jest na czym oko zawiesić.Dla mnie osobiście brunetki i szatynki są najładniejsze i taki typ kobiet podoba mi się najbardziej.Nie mam nic do blondynek itd... ale nie gustuję w takich kobietach po prostu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Atrakcyjna fizycznie chciałaś dodać. Bo na atrakcyjnosc ogolna składa sie wiecej czynników niż 92 w biuscie

Na atrakcyjność fizyczną też. To raczej kwestia proporcji niż konkretnych wymiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

nie przeszkadza mi to 🙂

Zreszta, temat jest o atrakcyjności fizycznej, nie wiem po co z charakterem wyskakujecie 😄 

 

Oj tam, po prostu chca w Tobie cos znaleźć. Ja nie wrzucam fot to oceniają po postach o Kiciusiu  🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Na atrakcyjność fizyczną też. To raczej kwestia proporcji niż konkretnych wymiarów.

Zdaniem Poka wszyscy leca na jej ogromny biust. W życiu takiego nie miałam nawet jak karmiłam, więc sie nie będe spierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Bywam wredna, niejednemu tu za skórę zalazłam, nie zalezy mi aby sie żadnemu z nich przypodobać, nie można mnie "do p[ionu postawic" i to ich doprowadza do szału.

Wiec próbują na siłe znaleźć wady w moim wyglądzie i jeszcze bardzieij szlag ich trafia 😂

Tu nie ma sensu wrzucać fotek ani tym bardziej się zaprzyjazniac, bo jest jak jest, sama widzisz 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipodemia tak się nazywa ten rodzaj schorzenia o którym była tu mowa (sprawdziłam bo nie byłam pewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Zdaniem Poka wszyscy leca na jej ogromny biust. W życiu takiego nie miałam nawet jak karmiłam, więc sie nie będe spierać

Uwazasz, ze faceci nie leca na ogromny biust? Moze nie kazdyz, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Bywam wredna, niejednemu tu za skórę zalazłam, nie zalezy mi aby sie żadnemu z nich przypodobać, nie można mnie "do p[ionu postawic" i to ich doprowadza do szału.

Wiec próbują na siłe znaleźć wady w moim wyglądzie i jeszcze bardzieij szlag ich trafia 😂

Nie rozumiesz przekazu. Jestes po prostu kłótliwa jak dla mnie, szybko ci puszczaja nerwy w dyskusji i nie wzbudzasz sympatii zwyczajnie. Nie chodzi o żadne przypodobanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 90%cacao napisał:

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Bywam wredna, niejednemu tu za skórę zalazłam, nie zalezy mi aby sie żadnemu z nich przypodobać, nie można mnie "do p[ionu postawic" i to ich doprowadza do szału.

Wiec próbują na siłe znaleźć wady w moim wyglądzie i jeszcze bardzieij szlag ich trafia 😂

Na mnie wyjątkowo działasz odwrotnie, ale nie ukrywam, że potrafisz dopiec każdemu 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

widze, tlyko wiesz co?

Nie mam w charakterze uginania karku. Za to lubię wsadzić kij w mrowisko 😄 

A jak okrzykną Cie trollem i znielubia jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Nie rozumiesz przekazu. Jestes po prostu kłótliwa jak dla mnie, szybko ci puszczaja nerwy w dyskusji i nie wzbudzasz sympatii zwyczajnie. Nie chodzi o żadne przypodobanie

a nie chodzi przypadkiem o to, ze robi wokol siebie zamieszanie i przyciaga meski wzrok? Ja nie wrzucałam fot a odbior byl podobny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Ja nie uważam żeby móij biust był wszystkim co mam, ale pupy nie bede wstawiać przecież 🤣

Rotfl 

Lepiej nie,bo nie zostawiliby suchej nitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

wiem o tym 🙂

Czy gdzies zaprzeczyłam? 

tłumacze ci tylko dlaczego za toba nie przepadam. Nie chodzi o cycki, mimo że moje sa kilka rozmiarów mniejsze. Chodzi o to że abstrahu/jac od twojego wygladu twoje zachowanie sprawia że jestes antypatyczna. Gdybyś miałą te same cycki w awku a zachowywała się normalnie to moj odbiór twojej osoby byłby zupełnie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Jak balsam? 

😂

Nie mogę tego stwierdzić w 100%, bo nie miałem okazji poznać na żywo 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

tłumacze ci tylko dlaczego za toba nie przepadam. Nie chodzi o cycki, mimo że moje sa kilka rozmiarów mniejsze. Chodzi o to że abstrahu/jac od twojego wygladu twoje zachowanie sprawia że jestes antypatyczna. Gdybyś miałą te same cycki w awku a zachowywała się normalnie to moj odbiór twojej osoby byłby zupełnie inny

Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Moich fot nie było a tez mialas problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Zdaje sobie  w pełni sprawę. 🙂

Alem jak mowie..nie jestem tu aby nikogo wyrwac, ani nie szukam przyjaciół. Dlatego jestem tu 100% sobą. Ze wszystkimi wadami 🙂

 

ludzie tu po prostu przewaznie nie lubia jak ktos wzbudza zainteresowanie oraz popelnia zamieszanie. Lubia za to jak jest cichutko i potakuje...oczywiscie nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

a nie chodzi przypadkiem o to, ze robi wokol siebie zamieszanie i przyciaga meski wzrok? Ja nie wrzucałam fot a odbior byl podobny...

Bynajmniej. Insynujesz że ciebie nie lubie bo jestem zazdrosna o mezczyzn ktorzy za toba sie snuja po watkach ? (do, dh, itp) ?? Myslisz sie niczego ci nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

nie lecą. to domena tych ktorzy lubia wulgarne kobiety jak siurek 😄 zwykle osoby okreslane przez kobniety jako janusze uwiebiaja wielkie cycki.

 

 

a Ty lubisz szczuple i skromne czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 2libed napisał:

no wlasnie na forach ludzie zwykle pisza co mysla 😄 siurek juz zdradzily wczesniej te stroje 😄 musialas nie czytac tematu skoro ten dzisiejszy wpis cie zaskakuje 😄

 

nie jestem w temacie ale gdybym to ja była na tym zdjeciu to bym sie po takim komentarzu poplakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Bynajmniej. Insynujesz że ciebie nie lubie bo jestem zazdrosna o mezczyzn ktorzy za toba sie snuja po watkach ? (do, dh, itp) ?? Myslisz sie niczego ci nie zazdroszcze

Na to wyglada, ze boli Cie czyjas silna osobowość, ktora skupia uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

to swoja droga.

Ale mja jestem dodatkowo bezczelna, nie zważam na tzw. normy społeczne i co wypada. To doprowadza niektorych do szału.

But I love it! 😛😄 

Mnie akurat niekoniecznie. Nie zauważyłam, żebyś az za mocno przegięła wiec nie razi mnie to. A bezczelność mnie ogolnie bawi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Na to wyglada, ze boli Cie czyjas silna osobowość, ktora skupia uwagę.

Uwazasz swoja osobowość za silna? Te hustawki nastrojow, przeemocjonowanie, życie mrzonkami, niepewność siebie, niska samoocene uważasz za silną osobowość?? Prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój typ? doskonałe pytanie na które szukam właśnie odpowiedzi!🐧 

Ale chyba podobają mi się wredne takie ciemne włosy i oczka ciemne też.😸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, 90%cacao napisał:

Ja też nie mogę wielu rzeczy stwierdzić, np. brody obiecanej😏

Może wieczorem pokażę Ci fotkę, tą co mam w avku tylko całą, ale aż tak zarośnięty na niej nie jestem 😉

I włosy w cały świat są 😜

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, 2libed napisał:

dokladnie, dzięki o to mi chodziło to sa geny w rpzeciwienstwei do tych gruszek co siedza nic nie robia i narzekaja ze taka maja figure. no po 10 latach siedzenia i jedzenie to kazdy ma figure gruszki albo baryłki.

Nie. Tu masz szczupłą gruszkę: https://zapodaj.net/831184e27903b.jpg.html

Taka osoba zawsze ma masywniejszy dół. Nie wiem, jak z tyciem, czy tyje bardziej na dole, czy równomiernie.

Mężczyźni zwykle tyją w brzuchu.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, 2libed napisał:

nieistotne co ja lubię.

ty jestes bezbarwna ja jestem ciezko a ciebie w ogole nie kojarze wiec pisanie ze ktos jest o ciebie zazdrosny bo faceci za tobie biegaja to jakies kuriozum.

 

nie odpowiedziałeś na pytanie..why? skoro dla mnie istotne to wypada odpowiedziec?

Ja nie odpowiem Ci komplementem,bo zupełnie nie czytam Twych postów poza dzisiejszym wiec nie mam niestety nic do powiedzenia 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Uwazasz swoja osobowość za silna? Te hustawki nastrojow, przeemocjonowanie, życie mrzonkami, niepewność siebie, niska samoocene uważasz za silną osobowość?? Prosze cie

piszesz o sobie? Mam takie wrażenie o Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Spoko. Zrobimy wymiankę. 😉

Ale pokaż tyle ile czujesz sie komfortowo. Pamietaj, że ja tak zrobie 🙂

Będziesz go miała na sumieniu. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×