Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Roca79

DPS dla brata

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witajcie

 

Szukam sprawdzonego DPS dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie mężczyzn w województwie śląskim. Jestem zmuszona do umieszczenia w nim mojego brata którym opiekuję się samodzielnie 16 lat. Decyzja ta była najtrudniejszą jaką musiałam podjąć ale pogarszający się stan fizyczny mojego brata sprawia, że nie jestem w stanie samodzielnie się nim zajmować. Nie mamy żadnej rodziny - jesteśmy zupełnie sami. Na pomoc Państwa nie mogę liczyć bo pracuję i zarabiam a to już wystarczy aby wszystkie instytucje się ode mnie odwróciły. W okresie pandemii, gdy warsztaty terapii zajęciowej na które uczęszcza mój brat były zamknięte, wydawałam krocie na prywatną opiekunkę. OPS z naszego miasta chce umieścić mojego brata w DPS w Świętochłowicach przy ulicy Kubiny ale słyszałam o nim złe opinie. Chcę znaleźć dla mojego brata dom w którym będzie miał dobrą opiekę i przyjaznych ludzi wokół siebie a nie pseudo dom w którym będzie na psychotropach lub będzie krzywdzony. Czy ktoś zna może DPS w Świętochłowicach i może coś na jego temat napisać lub inną tego typu placówkę na terenie Górnego Śląska którą może mi polecić ?

 

Dziękuje za pomoc.

Edytowano przez Roca79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×