Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
megantheestallion

Antykoncepcja i antyhistaminowe

Polecane posty

Dzień dobry,
Chciałabym się zapytać, czy można brać leki antyhistaminowe wraz z antykoncepcją? Dokładniej Minisiston oraz Clatra, czy nie będzie z tym żadnych problemów? Czy działanie antykoncepcji nie zostanie zmniejszone?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, megantheestallion napisał:

Dzień dobry,
Chciałabym się zapytać, czy można brać leki antyhistaminowe wraz z antykoncepcją? Dokładniej Minisiston oraz Clatra, czy nie będzie z tym żadnych problemów? Czy działanie antykoncepcji nie zostanie zmniejszone?
Pozdrawiam

czesc mysle ze nikt tutaj ci nie da odpowiedniej odpowiedzi. zadzwon do lekarza i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj w ulotkach, a najlepiej zapytaj lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skonsultuj się ze swoim lekarzem, ja musiałam zrezygnować z hormonów z powodu ryzyka zakrzepicy, znalazłam swoją metodę, używam Testera Afrodyta, test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min. W dni pł. zabezpieczam się kapturkiem naszyjkowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze patrz na składy leków i na działania niepożądane i łączenie z innymi lekami. Nie wiemy jakie to dokładnie leki, więc ciężko stwierdzić, jedyne co to jakby osłabiały antykoncepcję to możesz używać mechanicznej antykoncepcji, jak diafragma caya. A i lekarzom mów jakie leki bierzesz i pytaj czy możesz łączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×