Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć ! Mam od pewnego czasu bardzo denerwujący problem . Od kąd współżyje z moim partnerem już parę razy leczyłam się na zakażenia pochwy , ponieważ zazwyczaj po stosunku mam swędzenie i biało żółtą wydzielinę o neutralnym zapachu . Leczyłam sie crotlimazolum  ja i on , ale to nic nie dalo . W końcu poszłam do ginekologa i on powiedział ze nie widzi tam żadnego zakażenia . Zaczeliśmy bardziej dbac o higienę ,wymieniałam bieliznę , ale to nic nie dawało . zawsze po stosunku mam ten problem i jest to bardzo nie komfortowe . Czy ktoś z was też się z tym spotkał i wie co to może być ? Czy może to być uczulenie na prezerwatyw ? Dodam że nie zawsze sie zabezpieczamy , ale zawsze dbamy o higienę przed stosunkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lolipop napisał:

Cześć ! Mam od pewnego czasu bardzo denerwujący problem . Od kąd współżyje z moim partnerem już parę razy leczyłam się na zakażenia pochwy , ponieważ zazwyczaj po stosunku mam swędzenie i biało żółtą wydzielinę o neutralnym zapachu . Leczyłam sie crotlimazolum  ja i on , ale to nic nie dalo . W końcu poszłam do ginekologa i on powiedział ze nie widzi tam żadnego zakażenia . Zaczeliśmy bardziej dbac o higienę ,wymieniałam bieliznę , ale to nic nie dawało . zawsze po stosunku mam ten problem i jest to bardzo nie komfortowe . Czy ktoś z was też się z tym spotkał i wie co to może byćb Czy może to być uczulenie na prezerwatyw ? Dodam że nie zawsze sie zabezpieczamy , ale zawsze dbamy o higienę przed stosunkiem 

Moze to być uczulenie na lateks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie masz uczulenia na lateks? wyprobuj z partnerem diafragma caya. dwa po kazdej wizycie w toalecie sie myj i po stossunku. teraz tez jest duzo olejkow intymnych ktore lagodza stany zapalne wiec tez sobie mozesz zainwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na uczulenie na latesk, ewentualnie na nasienie partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×