Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agness_81

Plastyka uszu - zdecydować się czy nie?

Polecane posty

Czy ktoś z Was poddał się zabiegowi plastyki uszu? Od lat są one moim koszmarem. Moje uszy odstają i czuję się jak bohaterka Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak robilam i nie zaluje. wiem, ze to brzmi powaznie, ale zabieg nie trwa dlugo i czlowiek pozbywa sie kompleksow. mi lekarz mowil, ze wlasnie niesymetryczne uszy sa problemem wielu polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

właśnie jestem po zabiegu, do którego przekonał mnie artykuł o plastyce uszu, opublikowany na blogu kliniki vesuna z krakowa chodziłam na laserową depilację, a teraz mają nowego lekarza - dr makowską, która jest chirurgiem. ja jestem zadowolona, bo uszy już nie są moim problemem, ogromna ulga, a i zabieg dla mnie bezbolesny.

Edytowano przez 33martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

właśnie jestem po zabiegu, do którego przekonał mnie artykuł o plastyce uszu, opublikowany na blogu kliniki vesuna z krakowa, gdzie chodziłam na laserową depilację, a teraz mają nowego lekarza - dr makowską, która jest chirurgiem. ja jestem zadowolona, bo uszy już nie są moim problemem, ogromna ulga, a i zabieg dla mnie bezbolesny.

Edytowano przez 33martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z Krakowa nie jestem, ale artykuł przeczytam, ale to jest jeden zabieg czy kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałam jeden, ale jak się zdecydujesz i gdzieś zapiszesz to możesz zawsze o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już termin, najpierw konsultacje i jak wszystko będzie okej to będę mieć zabieg, dzięki dziewczyny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że podjęłaś taką decyzję 🙂 Najważniejsze to dobrze czuć się w swoim ciele 🙂 Daj znać jak będziesz po zabiegu czy jesteś zadowolona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co, daj znać jak już będziesz po i czy jesteś zadowolona z efektów, bo to chyba najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×