Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niewidocznamgla

Brak okresu ból pęcherza

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej, w kwietniu uprawiałem seks z moim facetem i  pękała nam gumka  on twierdzi że nie skończył w środku. Okres spóźnia mi się 6 dni czuję jak mój brzuch jest na pąpowany czuję ból pęcherza oraz ciągnięcie za pępek i lekki ból pępka robiłam testy  i negatywne. Miałam dużo stresu w ostatnim czasie, jestem. Ciekawa co to może być bo nie mam objawów ciąży bo w jednej już byłam. Często czuje się głodna i więcej jem. 

Edytowano przez Niewidocznamgla
Dopisanie jednego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza. Możesz mieć np. zapalenie pęcherza moczowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2021 o 01:50, Niewidocznamgla napisał:

Hej, w kwietniu uprawiałem seks z moim facetem i  pękała nam gumka  on twierdzi że nie skończył w środku. Okres spóźnia mi się 6 dni czuję jak mój brzuch jest na pąpowany czuję ból pęcherza oraz ciągnięcie za pępek i lekki ból pępka robiłam testy  i negatywne. Miałam dużo stresu w ostatnim czasie, jestem. Ciekawa co to może być bo nie mam objawów ciąży bo w jednej już byłam. Często czuje się głodna i więcej jem. 

podejrzewam ze wiekszosc sobie wmowilas przez stres. nie panikuj. 6 dni to jeszcze nie ma tragedii, mi sie kiedys spoznil 14.  i skoro macie takie sytuacje to wyprobujcie inna antykoncepcje, np diafragma caya jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to na pewno ciąża bliźniacza, takie są objawy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×