Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć. Mam 21 lat. Studiuje gówniany kierunek ekonomie zaocznie angielskiego przez 12 lat sie nic nie nauczyłem. Na codzien pomagam rodzicom na gospodarce Mam wrażenie że do niczego sie nie nadaje. Te studia to strata czasu nic sie nie nauczyłem Co mam robic może kurs na suwnice albo koparke nie mam pomysłu. Prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studia zazwyczaj są słabe i często mało się z nich wyciąga... 

 Ja bym polecał może na poczek jakaś praca na etacie by zarobić trochę pieniędzy, zakładam że mieszkasz z rodzicami. Mając trochę pieniędzy albo wyjazd za granicę by więcej dorobić a następnie jakaś własna firma. 

Ale co chcesz robić to nikt tobie nie odpowie na to pytanie. 

 

Skoro masz dyplom z angielskiego to mógłbyś się zainteresować się pracą jako nauczyciel angielskiego w Tajlandii. Jakbyś znalazł jakaś międzynarodowa szkołę to mógłbyś zarabiać po 5000-8000 zł na rękę na nasze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo jest znaleźć w Tajlandii pracę jako nauczyciel angielskiego  i można sporo zarabiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodź do sprawy tak pesymistycznie. W razie czego masz gospodarke i jakaś kasa z Unii i nie tylko ci wpadnie. Porób sobie znajomości to najlepsze co mozna w zyciu zrobić. Szukanie pracy bez znajomosci to horror oczuwiscie może się udać jak sie ma jakiś konkretny i poszukiwany zawod.

Musisz sie zastanowic czy chcesz rzeczywiscie pracować fizycznie jesli jest to dobrze platne to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2021 o 09:58, sakulikate napisał:

Cześć. Mam 21 lat. Studiuje gówniany kierunek ekonomie zaocznie angielskiego przez 12 lat sie nic nie nauczyłem. Na codzien pomagam rodzicom na gospodarce Mam wrażenie że do niczego sie nie nadaje. Te studia to strata czasu nic sie nie nauczyłem Co mam robic może kurs na suwnice albo koparke nie mam pomysłu. Prosze pomóżcie

ucz się rodzinnego interesu a gòwnostudia olej, teraz się liczy doświadczenie osobiste, bo studia to każdy ma, lepsze czy gorsze.... studia to strata czasu, jak już coś to sam się coś ucz, nawet z netu możesz za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×