Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
minia9

Zauroczenie w znajomej z pracy

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Hej, nigdy nie sądziłam, ze będę pisać tutaj o czymkolwiek i to w dodatku w takiej sprawie, ale mam mały problem. Nie wiem dlaczego, ale czuje się zafascynowana znajomą z pracy. Znajomą, nie koleżanką - nie znamy się niestety osobiście, bo pracujemy zdalnie, a ja dołączyłam już do zespołu, kiedy team pracował z domu. 
myslalam ze jestem hetero - żeby było gorzej od 6 lat mam chłopaka (No powiedzmy ze od 6, mieliśmy kilka przerw, trochę toksyczny związek). Ona wydaje się być bardzo miła, czasem zamienimy pare zdań, pomogła mi kilka razy. Wiem, ze jest bi lub lesbijką.

oczywiscie jako 20kilku letnia osoba korzystająca z social mediów znalazłam ją na insta czy na fb, ale nie mam śmiałości rozmawiać z nią.

nikomu o tym nie mówię, bo sama nie wiem, czemu tak nagle mnie strzeliło. Może to chwilowa fascynacja. Ale nie ukrywam, ze czuje się niepewnie. Po prostu chciałabym ją bliżej poznać...

prosze powiedzcie mi ze nie jestem jedyna osoba która kiedykolwiek była w takiej sytuacji... co zrobilibyście na moim miejscu?

Edytowano przez minia9
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, minia9 napisał:

Hej, nigdy nie sądziłam, ze będę pisać tutaj o czymkolwiek i to w dodatku w takiej sprawie, ale mam mały problem. Nie wiem dlaczego, ale czuje się zafascynowana znajomą z pracy. Znajomą, nie koleżanką - nie znamy się niestety osobiście, bo pracujemy zdalnie, a ja dołączyłam już do zespołu, kiedy team pracował z domu. 
myslalam ze jestem hetero - żeby było gorzej od 6 lat mam chłopaka (No powiedzmy ze od 6, mieliśmy kilka przerw, trochę toksyczny związek). Ona wydaje się być bardzo miła, czasem zamienimy pare zdań, pomogła mi kilka razy. Wiem, ze jest bi lub lesbijką.

oczywiscie jako 20kilku letnia osoba korzystająca z social mediów znalazłam ją na insta czy na fb, ale nie mam śmiałości rozmawiać z nią.

nikomu o tym nie mówię, bo sama nie wiem, czemu tak nagle mnie strzeliło. Może to chwilowa fascynacja. Ale nie ukrywam, ze czuje się niepewnie. Po prostu chciałabym ją bliżej poznać...

prosze powiedzcie mi ze nie jestem jedyna osoba która kiedykolwiek była w takiej sytuacji... co zrobilibyście na moim miejscu?

Powiedziałby na twoim miejscu prawdę to wszystko..

Powoli, bez deklaracji, a konkretnie..

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
11 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Powiedziałby na twoim miejscu prawdę to wszystko..

Powoli, bez deklaracji, a konkretnie..

Rozumiem, ze tej dziewczynie mam powiedzieć? Chyba jest zdecydowanie za wcześnie. A ja jestem sparaliżowana jak pomysle ze mogłabym do niej zagadać poza pracą na jakimś insta czy coś. Boje się, ze pomyśli, ze jestem jakimś stalkerem 😀

Edytowano przez minia9
Iiterówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Dzięki! Czytałam ten temat kiedyś...ale stwierdziłam, że założę nowy, myśle, ze każda sytuacja jest inna. Wiem, ze jesteśmy tylko ludźmi i nie ma się co bać kontaktu z drugim człowiekiem, może ta osoba tez potrzebuje kogoś do porozmawiania, zakumplowania się, ale nie mam śmiałości... a chciałabym na początek po prostu ją poznać. Jestem zodiakalnymi rybami, wiec łatwo fascynuje się pod względem romantycznym innymi osobami, czasem to trwa chwile, czasem dłużej. Po prostu mnie to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Dzięki! Czytałam ten temat kiedyś...ale stwierdziłam, że założę nowy, myśle, ze każda sytuacja jest inna. Wiem, ze jesteśmy tylko ludźmi i nie ma się co bać kontaktu z drugim człowiekiem, może ta osoba tez potrzebuje kogoś do porozmawiania, zakumplowania się, ale nie mam śmiałości... a chciałabym na początek po prostu ją poznać. Jestem zodiakalnymi rybami, wiec łatwo fascynuje się pod względem romantycznym innymi osobami, czasem to trwa chwile, czasem dłużej. Po prostu mnie to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie odpuść. Na dobrą sprawę nie znasz jej w realu ani nie wiesz jaką ma sytuację związkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze odpowiedzi

agent of Asgard - odpowiedziałam Ci, ale mój komentarz się jeszcze nie dodał - w skrócie: czytałam ten wątek, ale stwierdziłam ze założę nowy, bo sytuacje są różne. Myśle ze moim problemem jest jakaś dziwna chęć poznania jej, ale nie chce być natrętem ani dziwakiem. Z drugiej strony waham się, bo przecież to normalne ze potrzebujemy ludzkiego kontaktu. Po prostu nie chce się wygłupić.

ja raczej nie myśle o tym w kwestiach związku czy seksu, po prostu taka dziwna fascynacja. Nie miałam czegoś takiego w swoim życiu. Nigdy nawet nie eksperymentowalam z żadna kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, minia9 napisał:

Rozumiem, ze tej dziewczynie mam powiedzieć? Chyba jest zdecydowanie za wcześnie. A ja jestem sparaliżowana jak pomysle ze mogłabym do niej zagadać poza pracą na jakimś insta czy coś. Boje się, ze pomyśli, ze jestem jakimś stalkerem 😀

Dlatego napisałem bez deklaracji, czyli powoli zbliż się do niej i porozmawiaj..bez stresu..na początek wystarczy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

a ona wygląda jak facet czy kobieta? 

ma bardziej męski styl, tzw. "tomboy", ale ma w sobie jakies takie bardzo kobiece elementy, ktore mnie przyciagaja, ma taki cieply usmiech i mily, delikatny glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Dlatego napisałem bez deklaracji, czyli powoli zbliż się do niej i porozmawiaj..bez stresu..na początek wystarczy 🙂 

ten poczatek jest dla mnie najgorszy 😞 obawiam sie ze pomysli ze jestem jakas dziwna, ze uderzam do niej gdzies po pracy, skoro nie znamy sie tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz udawac ze szukasz kolezanki i wybadac sprawe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, minia9 napisał:

ten poczatek jest dla mnie najgorszy 😞 obawiam sie ze pomysli ze jestem jakas dziwna, ze uderzam do niej gdzies po pracy, skoro nie znamy sie tak dobrze

Spontan ma być, a nie uderzenie z ''piąchy' to nie facet 😉 

Delikatnie pytaj, co słychać w gazetach o jej urodzie 😜  

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, downhiil napisał:

możesz udawac ze szukasz kolezanki i wybadac sprawe

 

tak myslalam, tylko musze pomyslec nad jakas dobra "wymowka", bo nie napisze tez wprost "hej, zakumplujemy sie?" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update dla ciekawych: niestety nie będzie happy endu - laska ma dziewczynę, sama do mnie zagadala po koleżeńsku, podesłała mi playliste do posłuchania i przy okazji o niej wspomniała, ze ta dodaje jej tam kawałki. No cóż 😀dzięki za porady ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty masz chłopaka i w niczym ci to nie przeszkadzało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sunia i lasencja napisał:

Z drugą babą to nie zdrada, nie raz to już słyszałam od facetów 😉

zdrada to zdrada nie ważne z kim. A autorce chyba o coś więcej chodziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, downhiil napisał:

zdrada to zdrada nie ważne z kim. A autorce chyba o coś więcej chodziło 

Ale chciałbyś żeby ta twoja lodzia zdradziła faceta z Tobą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ale chciałbyś żeby ta twoja lodzia zdradziła faceta z Tobą xD

chciałem z nią być, takie coś by mi jeszcze bardziej zaszkodzilo gdyby z nim została 

a zdradzic zdradziła tylko nie fizycznie 

 

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze mam chłopaka, ale powiedziałam mu o tej sprawie. 
no cóż, spoko, ze chociaż możemy się kolegować, bo tak właściwie w ten sposób chciałam rozpocząć tę znajomość, chciałam po prostu się poznać. Ale uczucie takiego dziwnego „magnetyzmu” w jej stronę nadal pozostało 😉 oby szybko minęło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, downhiil napisał:

chciałem z nią być, takie coś by mi jeszcze bardziej zaszkodzilo gdyby z nim została 

a zdradzic zdradziła tylko nie fizycznie 

 

Zdradziła bo rozmawiała z tobą kiedyś tam i czasami patrzy? Przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×