Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pussylinqus

Ulegający Dyskretny Przyjaciel dla Pani / Warszawa

Polecane posty

Witam,

Bez zbędnego owijania w bawełnę. Jestem wysokim przyzwoicie wyglądającym facetem 30 lat.

Zostanę „ przyjacielem” do przyjemnych chwil i nie tylko dla chętnej pani. Raczej interesuje mnie znajomość z jedną osobą.

Te przyjemnie chwile, jakie mogę Ci zaproponować są jednak bardziej nieszablonowe. Ze swojej strony oferuję bowiem usługiwanie oralnie, mineta, rimming, w stronę kobiety. Słowem to ja na kolanach usługuję. Liżę, ssię, całuje. Tak długo jak zapragniesz.

Nie oferuje seksu, lodów. Mogę zostać Twoim ulegającym partnerem jeśli interesuje Cię cuckold.

Nie wtrącam się w życie prywatne . Nie pytam. Gwarantuje zdrowie, dyskrecje i satysfakcję.

Jeśli jesteś zainteresowana – pisz

Tylko Warszawa i okolice. Musisz mieć lokum do spotkań

 

 

pussylinqus@pisz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2021 o 14:46, pussylinqus napisał:

Witam,

Bez zbędnego owijania w bawełnę. Jestem wysokim przyzwoicie wyglądającym facetem 30 lat.

Zostanę „ przyjacielem” do przyjemnych chwil i nie tylko dla chętnej pani. Raczej interesuje mnie znajomość z jedną osobą.

Te przyjemnie chwile, jakie mogę Ci zaproponować są jednak bardziej nieszablonowe. Ze swojej strony oferuję bowiem usługiwanie oralnie, mineta, rimming, w stronę kobiety. Słowem to ja na kolanach usługuję. Liżę, ssię, całuje. Tak długo jak zapragniesz.

Nie oferuje seksu, lodów. Mogę zostać Twoim ulegającym partnerem jeśli interesuje Cię cuckold.

Nie wtrącam się w życie prywatne . Nie pytam. Gwarantuje zdrowie, dyskrecje i satysfakcję.

Jeśli jesteś zainteresowana – pisz

Tylko Warszawa i okolice. Musisz mieć lokum do spotkań

 

 

pussylinqus@pisz.to

Mam rozdwojenie jaźni - są nas dwie. to raz, a dwa mam lokum - zatęchłą piwicę, ale tapczan da się wstawić. a jak się rozłoży to będzie dobrze, a jak nie to chyba sobie poradzisz. Niestety on sam się skłąda w trakcie uciech. Musimy więc zachować powagę. Kiedyś byłam królem, a w obecnym wcieleniu poddaństwo zniosłam, Mam na to specjalne ustawy i jeden dekret. generealnie uważam że moja propozycja jest dla ciebie interesująća, ale jak to mówi Helena: czkolwiek, mogę tkwić myślami w pomyłce. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×