Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
domi4353

Jaki polecacie krem?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Mam atopowe zapalenie skory, poszukuje kremu który pomoże złagodzić objawy ale nie będzie tłusty oraz będzie się szybko wchłaniał(taka konsystencja jak ma maxicortan). Tylko żeby można jej było częściej używać niż właśnie maxicortan. Używałam atopis ale się nie sprawdził (odrazu miałam czerwone plamy). A wiec jakie polecacie kremy do rak tak żeby były skuteczne. Dziękuje za odpowiedzi 

Edytowano przez domi4353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja na pewno polecam naturalny krem bb jeśli chodzi o moją cerę to przyznam że sprawdza się w 100% 🙂  A czy któraś z Was używała może wege kosmetyki ? Ostatnio widziałam takie ale jeszcze nie kupiłam i stąd pytanie, z własnego doświadczenia to zachęcam do sprawdzenia naturalny krem do rąk a także naturalny żel pod prysznic odkąd trafiłam na ten sklep z naturalnymi kosmetykami czuję że dbam o swoje ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krem z Solverx, do skóry wrażliwej. Jest naprawdę świetny. Kupiłam go jakiś czas temu, bo mocno zachęcił mnie naturalny skład no i świetna cena. Jestem pod wrażeniem, genialnie się u mnie sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku ze stosowaniem środków do dezynfekcji rąk , ja również miałam problemy na skórze dłoni. Znajoma poleciła mi Imunoglukan krem i muszę przyznać, że pomimo sceptycznego nastawienia, bardzo mi pomógł. Ma lekką konsystencję, fajnie się wchłania i jest wydajny, także polecam wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Polecam krem na dzień,  firmy Albatros dla mnie się sprawdza. Ta firma Albatros w ogóle ma kosmetyki na bazie morza martwego, co podchodzi dla ludzi z AZS oraz łuszczycą. Polecam.:classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Jest seria apteczna Emolium. Może z tego coś dobierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×