Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Weronikamok

Ciąża podczas okresu czy to możliwe

Polecane posty

Kochałam się z swoim facetem dzień przed okresem bez zabezpieczeń, finał był. Okres skończył mi się po 3 dniu nigdy tak nie miałam, czy to tylko moja wyobraźnia tak działa że odrazu widzę ciążę. Czy to naprawdę jest możliwe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale mało prawdopodobne. Ten okres po prostu miałaś krótszy, ewentualne hormony ciążowe pojawiają się we krwi ok. 7 dni od zapłodnienia i nie mogły wpłynąć na długość krwawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
11 godzin temu, Weronikamok napisał:

Kochałam się z swoim facetem dzień przed okresem bez zabezpieczeń, finał był. Okres skończył mi się po 3 dniu nigdy tak nie miałam, czy to tylko moja wyobraźnia tak działa że odrazu widzę ciążę. Czy to naprawdę jest możliwe?

 

ciąża w trakcie

          ^^^^^^^^^^^^

okresu nie jest możliwa. Podstawowa wiedza biologiczna. Nie może przetrwać plemnik w trakcie okresu i nie może dojść do zapłodnienia.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zależy jaki długi masz cykl. Im krótszy cykl tym owulacja jest wcześniej. Więc jeśli masz bardzo krótki cykl to jest to możliwe. Jeśli Twoje cykle są 28 dniowe, albo i dłuższe to nie ma na to szans. 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj cykle po prostu na testerze owulacyjnym. Istnieją minimalne szanse, by doszło wtedy do zapłodnienia, ale jednak zawsze mogło coś się przesunąć w cyklu. Ja mam tester Afrodyta Smart, możesz na necie zobaczyć, czy Ci przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2021 o 00:58, Weronikamok napisał:

Kochałam się z swoim facetem dzień przed okresem bez zabezpieczeń, finał był. Okres skończył mi się po 3 dniu nigdy tak nie miałam, czy to tylko moja wyobraźnia tak działa że odrazu widzę ciążę. Czy to naprawdę jest możliwe?

 

nieeee raczej. moze ze stresu tak wyszlo. ale no na przyszlosc zamiast pisac takie posty to zainwestuj w diafragma caya, duzo wygodniejsza niz gumki i bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam diafragmę caya, osobiście nie raz używałam, dobrze mieć pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×