Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
emileczq

Dziwna znajomość

Polecane posty

Otóż chodzi o to że znam się z pewną osobą. Znajomość ta wygląda tak że albo codziennie pisze z tą osobą albo raz na parę miesięcy. I jestem bardzo blisko z nią a potem ta osoba się zaczyna dystansowac. Z czego to może wynikać?

Jeszcze jednym aspektem jest to że najpierw ta osoba mówi że nie lubi kogoś a na następny dzień wstawia relacje na ig z nią i obserwuje ją na wszystkich tzn. social mediach ,lajkuje zdjęcia itp. Z drugiej strony ta osoba twierdzi że mnie lubi ale nie obserwuje mnie nigdzie w sensie ani na instagramie ani na snapchacie itp. Czy to o czymś świadczy czy poprostu jest mało istotne i nie powinno się zwracać na to uwagi? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mało istotne, skoro jej zachowanie budzi w Tobie takie emocje, że aż napisałaś o tym na forum.

Niekonsekwentna postawa w relacjach to dość częste zjawisko. Z czego wynika? Przyczyny mogą być różne, wspólnym mianownikiem często jest po prostu brak szacunku. Ja, gdy ktoś znika na długie okresy, wyciszam znajomość - odpisuję jak najkrócej, nie pogłębiam więzi na nowo. Nie zależy mi na tym, aby być dla kogoś jedynie doraźną opcją towarzyską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy to nie jest przypadkiem tak, że ta osoba odzywa się do ciebie tylko w trudnych momentach swojego życia/w momencie następienia dużych zmian albo może w celu pochwalenia się czymś czy wtedy, kiedy zwyczajnie czuje się samotna. Być może ma problem w utrzymywaniu relacji/nie umie ich utrzymywać, dlatego tak często zmienia zdanie odnośnie innych osób, czasem jest, czasem jej nie ma.

Z autopsji sądzę, że raczej nie zmienisz tej osoby. Ta relacja będzie tak zawsze wyglądać. Czasem tak jakoś jest, sama mam taką znajomość i też nie wiem co o niej sądzić. Mam takiego kolegę - odzywa się do mnie, kiedy mu się przypomni, kiedy szuka pocieszenia, ale ja robię to samo, a raczej robiłam. Kilka razy w trudnych momentach w moim życiu łapałam się na tym, że jest jedyną osobą, do której mogę się zwrócić i obgadać problem. I jakoś to tak wygląda i się nie zmienia. Znamy się bardzo dobrze i zastanawiam się czy kiedyś będziemy się w końcu po ludzku kolegować.

Jeżeli będzie ciebie ta relacja drażnić, to ją zakończ. Jeżeli ci nie przeszkadza, nie rób nic i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sm pierwszym skojarzeniem po przeczytaniu twojej wypowiedzi w głowie pojawiła mi się myśl, że jest fałszywa względem innych, a do ciebie przychodzi żeby się wyżalić i wypłakać tworząc z ciebie kogoś typu bohatera, a potem pokazuje ci albo i sobie, że się myli, jakby nie znam motywów, ale jakbym była na twoim miejscu zakończyłabym tą znajomość, jeżeli zajmuje ci czas i potem odstawia teatrzyk, że jak nie jest wspaniale.

Jednakk jeżeli zachowuje się tak względem innych i z tymi kontami sytuacja się pojawia a do cb przychodzi z żalami i nie robi tak jak na social mediach to może jestes dla tej os ważna.  

O mój Boże *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×