Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nikkka666

DRUGA DAWKA SZCZEPIENIA BRAK SMS

Polecane posty

Witam,

W zeszłym tygodniu zostałam zaszczepiona I dawką przeciw covid-19.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam sms potwierdzającego datę II dawki szczepienia.

Na internetowym koncie pacjenta również  ta data nie widnieje.

Infolinia odsyła do punktu szczepień. Punkt szczepień nie odbiera.

Jak długo czekałyście/liście na sms potwierdzający termin II dawki ??

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pokoju zabiegowym pielęgniarka powiedziała, że o 2terminie zostanę poinformowana dopiero wtedy gdy w systemie termin się pojawi... wiadomość smsową otrzymałam jeszcze tego samego dnia... ale jeśli miałaś np astre to pomiędzy pierwsza a druga dawką jest trochę dłuższa przerwa niż w przypadku pfizera którym ja byłam szczepiona... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, marawstala napisał:

W pokoju zabiegowym pielęgniarka powiedziała, że o 2terminie zostanę poinformowana dopiero wtedy gdy w systemie termin się pojawi... wiadomość smsową otrzymałam jeszcze tego samego dnia... ale jeśli miałaś np astre to pomiędzy pierwsza a druga dawką jest trochę dłuższa przerwa niż w przypadku pfizera którym ja byłam szczepiona... 

 

Mnie dopiero zapisali na 30.07; liczę, że do tego czasu mnie coś nie ubije 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Mnie dopiero zapisali na 30.07; liczę, że do tego czasu mnie coś nie ubije 😄

A którą z nich byłeś szczepiony? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, marawstala napisał:

A którą z nich byłeś szczepiony? : )

Astrą. I zakładałem że przeżyję. No i jakoś właśnie dalej żyję, ale Kusza coś pisała że i po dwóch tygodniach może mnie sieknąć. Ale jednak mam plany wykraczające na dwa tygodnie poza datę szczepienia 😄

Popatrz, jak scenariusz na Ring 3: oglądam sobie jakiś horror i akurat w trakcie seansu sieka mnie skutecznie po Astrze 😂

Tylko telefonu wcześniej nie było (a nie, sorry: był sms z datą drugiej dawki) 😄

Edytowano przez samiec_mewy_srebrzystej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Astrą. I zakładałem że przeżyję. No i jakoś właśnie dalej żyję, ale Kusza coś pisała że i po dwóch tygodniach może mnie sieknąć. Ale jednak mam plany wykraczające na dwa tygodnie poza datę szczepienia 😄

Popatrz, jak scenariusz na Ring 3: oglądam sobie jakiś horror i akurat w trakcie seansu sieka mnie skutecznie po Astrze 😂

Dlatego termin jest tak odległy... moja mama i siostra były nią szczepione i też długo musiały czekam, żaden tam 1miesiac.

Różnie to bywa, babcia mamie ostatnio coś mówiła o jakimś staruszku chorym na cukrzycę który bardzo domagał się szczepienia a po nim zachorował na bąblownice i teraz okrutnie cierpi... ale większość jednak dużo lagodniej na nie reaguje...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miała rację co do tych dwóch tygodni bo w tym czasie trzeba na siebie uważać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Ja również byłam szczepiona Pfizer dlatego trochę się niepokoję co się mogło zadziać i jestem ciekawa czy są  takie przypadki ze data jest wyznaczana z opóźnieniem.🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dziwne, bo bąblownica wiąże się bardziej z pasożytami... może coś pomieszały : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nikkka666 napisał:

Dziękuję za odpowiedzi. Ja również byłam szczepiona Pfizer dlatego trochę się niepokoję co się mogło zadziać i jestem ciekawa czy są  takie przypadki ze data jest wyznaczana z opóźnieniem.🤷‍♀️

Myślę, że system w końcu wygeneruje dla Ciebie termin... ma na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

Dlatego termin jest tak odległy... moja mama i siostra były nią szczepione i też długo musiały czekam, żaden tam 1miesiac.

Różnie to bywa, babcia mamie ostatnio coś mówiła o jakimś staruszku chorym na cukrzycę który bardzo domagał się szczepienia a po nim zachorował na bąblownice i teraz okrutnie cierpi... ale większość jednak dużo lagodniej na nie reaguje...

 

 

6 minut temu, marawstala napisał:

Ale miała rację co do tych dwóch tygodni bo w tym czasie trzeba na siebie uważać : )

No tak, uważam na siebie; nawet na wszelki wypadek zdezynfekowałem przewód pokarmowy (ale tylko dwa razy, w poprzednią sobotę i w tą i to niewielką ilością :D).

Zobaczę, może mi coś wcześniej dadzą 😉

A Ty kiedy ostatecznie masz drugi termin? 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

 

No tak, uważam na siebie; nawet na wszelki wypadek zdezynfekowałem przewód pokarmowy (ale tylko dwa razy, w poprzednią sobotę i w tą i to niewielką ilością :D).

Zobaczę, może mi coś wcześniej dadzą 😉

A Ty kiedy ostatecznie masz drugi termin? 😉

 

Zastosowałes niezawodny sposób z początków pandemii .)

Całkiem możliwe, ale odstęp musi być (nie pamiętam) chyba przynajmniej 8tygodniowy a może dłuższy... sprawdziłam by ich skuteczność była większa trzeba odczekać 3miesiace : )

11czerwca : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Zastosowałes niezawodny sposób z początków pandemii .)

Nie do końca, powinienem był odkażać śliwowicą 70%; sęk w tym, że to cholerstwo mi nie leży 😄

6 minut temu, marawstala napisał:

Całkiem możliwe, ale odstęp musi być (nie pamiętam) chyba przynajmniej 8tygodniowy a może dłuższy... sprawdziłam by ich skuteczność była większa trzeba odczekać 3miesiace : )

 😱Chcesz powiedzieć, że po 2 mnie zabije?

7 minut temu, marawstala napisał:

11czerwca : ) 

🤯 How?!

7 minut temu, marawstala napisał:

Uciekam, miłej niedzieli : )

Zazdrościmy Ci życia towarzyskiego 😄

Dobrej zabawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oni chyba nie zawsze wysyłają sms, mój facet nie dostał i poszedł normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rutka31oli napisał:

oni chyba nie zawsze wysyłają sms, mój facet nie dostał i poszedł normalnie

A orientujesz się czy miał po tej wizycie bez SMS wpis o II dawce szczepienia na internetowym koncie pacjenta ? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Nie do końca, powinienem był odkażać śliwowicą 70%; sęk w tym, że to cholerstwo mi nie leży 😄

 😱Chcesz powiedzieć, że po 2 mnie zabije?

🤯 How?!

Zazdrościmy Ci życia towarzyskiego 😄

Dobrej zabawy 🙂

Złego licho nie bierze, cała nadzieja w tym .)

Pfizer ma miesięczną przerwę między dawkami...

Hmm czasem trzeba zrobić reset od kafe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złego licho nie bierze, cała nadzieja w tym .)

Pfizer ma miesięczną przerwę między dawkami...

Hmm czasem trzeba zrobić reset od kafe : )

(Poszło w róż ale może bez cyt się uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska
13 godzin temu, nikkka666 napisał:

Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

Po pierwszym szczepieniu od razu zapisano na drugie szczepienie. Za miesiąc. Szczepionką Pfizer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, marawstala napisał:

Złego licho nie bierze, cała nadzieja w tym .)

Pfizer ma miesięczną przerwę między dawkami...

Hmm czasem trzeba zrobić reset od kafe : )

(Poszło w róż ale może bez cyt się uda)

Odróżowiło. Któregoś razu będę musiał wyłapać te wszystkie pułapki skryptu, bo już zaczyna mnie to wkurzać.

Noooo, załapałaś się na Pfizera, ale spoko: myślę że te wszystkie plotki to rozdmuchiwanie żeby lepiej szła szczepionka konkurencji. Dostałem i żyję, choć ramię trochę dawało przez kilka dni.  Mówisz, że to dlatego że jestem zły? No cóż... jeśli to ma mnie utrzymać przy życiu 😉

Wiesz, ja też nie siedzę na Kafe 24/7; po prostu loguję się na kompie i telefonie i czasem (no dobra: częściej niż czasem) zapominam się wylogować (bo nikt przy zdrowych zmysłach nie założy chyba, że 8-9 godzin przeglądam jeden temat; aż taki tępy nie jestem 😄 ).

Edytowano przez samiec_mewy_srebrzystej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, nikkka666 napisał:

Witam,

W zeszłym tygodniu zostałam zaszczepiona I dawką przeciw covid-19.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam sms potwierdzającego datę II dawki szczepienia.

Na internetowym koncie pacjenta również  ta data nie widnieje.

Infolinia odsyła do punktu szczepień. Punkt szczepień nie odbiera.

Jak długo czekałyście/liście na sms potwierdzający termin II dawki ??

Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂

Ja dostałam smsa dopiero jakieś 36 godzin po szczepieniu. Zanim to się stało, dzwoniłam do punktu szczepień. Tam mi powiedziano, że są opóźnienia we wprowadzaniu danych do systemu. Wydaje mi się, że trzeba się uzbroić w cierpliwość i do skutku dzwonić do punktu szczepień (może inne numery telefonu w tym miejscu? Albo osobiście się wybrać, jeżeli w ogóle nie będzie kontaktu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Odróżowiło. Któregoś razu będę musiał wyłapać te wszystkie pułapki skryptu, bo już zaczyna mnie to wkurzać.

Noooo, załapałaś się na Pfizera, ale spoko: myślę że te wszystkie plotki to rozdmuchiwanie żeby lepiej szła szczepionka konkurencji. Dostałem i żyję, choć ramię trochę dawało przez kilka dni.  Mówisz, że to dlatego że jestem zły? No cóż... jeśli to ma mnie utrzymać przy życiu 😉

Wiesz, ja też nie siedzę na Kafe 24/7; po prostu loguję się na kompie i telefonie i czasem (no dobra: częściej niż czasem) zapominam się wylogować (bo nikt przy zdrowych zmysłach nie założy chyba, że 8-9 godzin przeglądam jeden temat; aż taki tępy nie jestem 😄 ).

Dziwne bo przecież Twoja odp przeszła a gdy zacytowałam to już nie...

Ważne, że już po...

: ) bez obaw jestem ostatnią osobą która powinna innych z kafejkowania rozliczać .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Dziwne bo przecież Twoja odp przeszła a gdy zacytowałam to już nie...

Ważne, że już po...

: ) bez obaw jestem ostatnią osobą która powinna innych z kafejkowania rozliczać .)

No, nie za bardzo po. Primo: podobno do tygodni może mnie dupnąć po pierwszej, a poza tym jeszcze druga 😉

Dobrze, że nie osądzasz innych, to rzadka zaleta tutaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

No, nie za bardzo po. Primo: podobno do tygodni może mnie dupnąć po pierwszej, a poza tym jeszcze druga 😉

Dobrze, że nie osądzasz innych, to rzadka zaleta tutaj 😄

Po w sensie, że 1dawka została już zaaplikowana : ) a teraz niechaj się dzieje wola nieba .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Po w sensie, że 1dawka została już zaaplikowana : ) a teraz niechaj się dzieje wola nieba .)

Spoko, zakładam że nie wykitujemy 😄

Gdybym jednak wyciągnął kopyta, to mogę liczyć że założysz jakiś wątek pożegnalny na moją cześć? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Spoko, zakładam że nie wykitujemy 😄

Gdybym jednak wyciągnął kopyta, to mogę liczyć że założysz jakiś wątek pożegnalny na moją cześć? 😂

Dobrze, że myślisz optymistycznie : )

hmm a co jeśli pierwsza wyciągnę kopyta (?) dobrze, 'poświęcę' się i coś skrobne choć tego nie robię : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, marawstala napisał:

Dobrze, że myślisz optymistycznie : )

hmm a co jeśli pierwsza wyciągnę kopyta (?) dobrze, 'poświęcę' się i coś skrobne choć tego nie robię : )

To wtedy ja zobowiązuję się napisać coś rzewnego; tylko musisz pamiętać by (wykorzystując ostatni łyk powietrza spod respiratora) ostatnim świadomym ruchem palców wysłać mi tu wiadomość, że dogorywasz 😄

Edytowano przez samiec_mewy_srebrzystej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
35 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

To wtedy ja zobowiązuję się napisać coś rzewnego; tylko musisz pamiętać by (wykorzystując ostatni łyk powietrza spod respiratora) ostatnim świadomym ruchem palców wysłać mi tu wiadomość, że dogorywasz 😄

Będzie live na żywo z ostatniego charczenia .)

Dobra bo się jeszcze spełni i nie będzie do śmiechu : )

Edytowano przez marawstala
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marawstala napisał:

Będzie live na żywo z ostatniego charczenia .)

Dobra bo się jeszcze spełni i nie będzie do śmiechu : )

If you have any last chrrrrr's my lady... it's time 😄

No wiesz co? Taka miłośniczka horrorów i taka przesądna?  Strach Cię samą przed telewizor puszczać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×