Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

samiec_mewy_srebrzystej

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1721
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

134 Excellent

Ostatnio na profilu byli

2329 wyświetleń profilu
 1. samiec_mewy_srebrzystej

  TAK się odchodzi z Kafe!

  Nie licząc że cała gromada ubłaga by nie odchodzić, ale by odejść naprawdę. Wniosek o usunięcie konta wysłany, więc nie będzie mnie kusiło by się cofnąć. Tym, z którymi mi się świetnie dyskutowało mówię: dziękuję i powodzenia. Część pominę milczeniem Części na do widzenia (nie, wśród tej grupy nie ma Poca ;)). It's not "see you" its "farewell"
 2. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Dzięki Maestro, czuję tę siłę! Trzymaj się chłopie i powodzenia!
 3. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Nie rozumiesz. Kafe nigdy nie było dla mnie elementem życia w normalnym okresie. Jeśli tutaj jestem , to znaczy że jestem w jakimś zajebistym życiowym dole. To jak z fajkami które się rzuciło i właśnie (jak już wcześniej nadmieniłem) dokładnie to wyjaśniałem w wątku Bandziora kilka dni temu (znajdziesz jak się cofniesz, dzisiejszy grill nie ma z tym nic wspólnego; Babka i Rózniczka mi świadkami). Chcesz mi życzyć dobrze, tego co najlepsze? To życz mi żebym uznał, że to już ten moment by wysłać maila o właściwej treści na adres mailowy Kafe Wyraźnie pisałem, że do wielu z Was nic nie mam, ale samo siedzenie na Kafe jest dla mnie jak pieprzony wrzód, jak dragi które chcę rzucić. I muszę rzucić. Może to nawet dobry moment, serio. Zrozum, ja się muszę od tego uwolnić, tylko muszę znaleźć w sobie dość chęci do tego To nie kwestia Poca czy Anastazji, naprawdę to forum będzie się normalnie toczyło dalej jakby nic się nie stało. To ja muszę stąd wyjść, zacząć znów normalnie i pełni żyć! Rozumiesz to?
 4. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Niech sobie Mieczysław z nią z dzióbków spijają, mnie to nie przeszkadza Tylko że ja nie zamierzam skończyć jak Mieczysław. Ja zamierzam w odpowiednim momencie rzucić to g... zwane Kafe (dokładnie tak jak to wyjaśniłem w pożegnalnym wątku Bandziora). Jeszcze potrzebuję trochę czasu, to wszystko; muszę po prostu czymś innym zapchać dzień
 5. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Tak simpujesz, że nagroda od niej Ci się należy. Bez dwóch zdań, nie może być inaczej
 6. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Kolejna korekta filtrów wyszukiwania: wykreśl z opcji mnie, siebie i ją.
 7. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  W sumie racja. Wróćmy do specialite de la maison naszej Kafe czyli bezinteresownego dop...ania To ma tu znacznie większą przyszłość.
 8. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  W tym wypadku najlepsza będzie forma dogadania się na odległość. Na DUŻĄ odległość
 9. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Pytam o zdarzenia ogólnie , a nie czy Tobie się zdarzyło; nie potrzebuję kolejnego kopa, miej na uwadze że moje nerki chyba się jeszcze trzymają
 10. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  A to w kwestii odchodzenia z Kafe? Przecież Babka też odchodziła po 1 kwietnia
 11. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  Elcia, przestań już mi dowalać... Kiedyś jechała po mnie jak po psie, dałem ignora. Potem próbowałem wyciągnąć rękę na zgodę i myślałem że już jest OK. Niestety, wróciliśmy do fazy nr 1 i już raczej tak zostanie; załatwię sobie jedynie na wejścia na Kafe taki kombinezon jakiego używają treserzy psów, bo jednak gryziony być nie lubię.
 12. samiec_mewy_srebrzystej

  No cóż, chyba czas odejść z Kafe...

  I dlatego to ja robię dziś wszystko żeby to ją zaorać Ciekawa sytuacja. Pamiętasz takie z Twojej bytności na Kafe?
 13. samiec_mewy_srebrzystej

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Jak to dobrze że możesz odejść w poczuciu obowiązku spełnionego wobec społeczeństwa Czujesz do mnie taki dystans i tak Ci to rybka, że dzisiaj już chyba ze 100 postów natłukłaś pod moim adresem. Poca, jesteś lepsza w tym ode mnie (ja zawsze coś sknocę, ale Ty zrobisz na bank jak trzeba): daj mi ignora, nie będziesz widziała moich postów, ja też odłożę temat Twoje osoby. Deal?
 14. samiec_mewy_srebrzystej

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Żeby jeszcze miała powód...
 15. samiec_mewy_srebrzystej

  Mam romans.Co o tym myslicie?

  Poca, jedną rzecz słusznie zauważyłaś: nie jesteśmy w relacji. Ja dodam że nie byliśmy. Przestań się więc zachowywać jak rzucona/zdradzona była dziewczyna
×