Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
clealine

Sąsiad głośno puszcza muzykę

Polecane posty

Mieszkam w kamienicy w towarzystwie wielu innych kamienic. Co roku w okresie letnim któryś z sąsiadów puszcza bardzo głośno muzykę, tak że przy otwartym oknie nie słychać w domu praktycznie nic innego (a wiadomo, że latem nie idzie wytrzymać z zamkniętym oknem). Co roku bierze mnie nerwica z tego powodu, a w tym szczególnie, bo studiuję w domu i zbliża się sesja. Co roku też mam ochotę wezwać policję czy straż miejską i stąd moje pytanie - czy jest sens, skoro nie jestem w stanie wskazać dokładnie, z którego mieszkania dochodzą hałasy? Proszę o radę, naprawdę mam już tego serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz chodzić po mieszkaniach i słuchać skąd dochodzi dźwięk,  nagrać to jakoś , np ukryta kamera i pukać do drzwi sąsiada po prosić go o sciszenie  muzyki , nie zgodzi się , . Parę razy nagrywasz dzwonisz po policje,  zakłócanie spokoju , jeśli nie podziała to możesz spróbować namówić innych by dzwonili po policje i zgłaszali tego co puszcza muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli glosno gra po 22, to trzeba go postraszyc policja i zazadac ciszy. Powiedz mu ze jest cos takiego jak cisza nocna. Jezeli dalej bedzie taki wredny to dzwon na policje i zglos sprawe o zaklocanie ciszy nocnej. Jezeli robi to w dzien to proponuje wyjdz z domu jak jest za glosno a potrzebujesz ciszy albo zakup sobie sluchawki bezprzewodowe i chodz z tym po domu. Powinnas mniej slyszec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie moze tego robic bo jest cisza nocna, a w dzien to lepiej jak gra muzyka u sasiada niz remont jest i wierarki albo imprezy. Ja muzyke wytrzymam ale gorzej  jak jakis sasiadek pracoholik i egoista wierci poznymi godzinami ze uczyc i spac sie nie da. To jest dopiero hooror, a nie tam muzyka Ja slucham  muzyki na sluchawkach bezprzewodowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×