Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Miśka!

Ania z FamilyBeautyBox & ZapytajAnię

Polecane posty

Hey co myślicie o Ani z Ffb? Niby fajna kobieta, rodzinna, filmy ma ok... Ale coś nie do końca mi pasuje i nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie? 🤔 I zastanawiam się dlaczego tak skrupulatnie chowa swojego męża, gdzie łatwo i tak go znaleźć jak się zna ich nazwisko i imiona 🤦🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 07:36, Miśka! napisał:

Hey co myślicie o Ani z Ffb? Niby fajna kobieta, rodzinna, filmy ma ok... Ale coś nie do końca mi pasuje i nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie? 🤔 I zastanawiam się dlaczego tak skrupulatnie chowa swojego męża, gdzie łatwo i tak go znaleźć jak się zna ich nazwisko i imiona 🤦🤷

Mąż chyba sam nie chciał się ujawniac dopoki pracował dla lidla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitaseann
Dnia 26.05.2021 o 07:36, Miśka! napisał:

Hey co myślicie o Ani z Ffb? Niby fajna kobieta, rodzinna, filmy ma ok... Ale coś nie do końca mi pasuje i nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie? 🤔 I zastanawiam się dlaczego tak skrupulatnie chowa swojego męża, gdzie łatwo i tak go znaleźć jak się zna ich nazwisko i imiona 🤦🤷

skąd znasz ich nazwisko? oglądałam, gdy mąż jeszcze był ukrywany, mówiła, że mąż się ujawni, gdy będzie jakas tam liczba subskrybentów, więc reklamujcie, to zobaczycie pana męża. żałosne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×