Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dlugonogasylwia88

Czy to dobry czy zly sygnal ?

Polecane posty

Otóż, pisałam tu wcześniej o mojej relacji z facetem który jest odemnie niższy o ok 10cm, a sama mam 170cm.

Chodzi mi o dzisiejsza rozmowe które odbyliśmy niedawno przez telefon :

Dziś umawialiśmy randke, pytałam co to będzie, on oczywiście poweidział ze zobacze jak się spotkamy, pytałam o szczegóły, jak się ubrać itd.  Troche się droczyliśmy, on powiedział, żę w pierwszej części przydadzą mi się buty sportowe, a w drugiej koniecznie szpilki, pytałam czy to mu nie przeszkadza ( bo wtedy będzie spora różnica między nami ) on się śmiał i powiedzał że absolutnie, że sprawia mu przyjemność jak za kazdym razem zakladam szpilki.

Teraz się zastanawaim co mogło się kryć pod tymi słowami 😕 Czy myśli o mnie w kategorii dziewczyny czy przeciwnie?

Powiedział mi że ogólnie nie odpisuje na wiadomosci, woli pogadać przez telefon troche, ale tez zadko odbiera, a najlepiej jest dla niego się spotkać - czy to może być niepokojący sygnał czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FNicki napisał:

kurdupel udający że ma dystans do swojego wzrostu tak na prawdę tłumi w sobie zachowania kompletnie antyspołeczne, jego naturą jest psucie tego co piękne i zdrowe.

Mozesz powstrzymac sie od komentarzy bo sa one raczej wyrazem Twojej frustracji niz obiektywnych opinii 🙂

Widac ze jestes trolem 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, FNicki napisał:

nie jestem. moje wypowiedzi opieram na kontaktach z ludźmi nikczemnego wzrostu oraz na obserwacji ich działań.

tak czy inaczej jedynym nikczemnym czlowiekiem jestes Ty 🙂

Dziwne ze na forum dla kobiet jest tylu frustratow - facetow 🙂

W ludziach jest wiele agresywnych impulsow, niezaleznie od wzrostu, to co mowisz jest dowodem na Twoje umyslowe uposledzenie kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FNicki napisał:

to oczywiste że im bardziej człowiek wybrakowany biologicznie tym bardziej będzie próbował sobie kompensować władzą nad innymi. 

jak na razie to ty prezentujesz sie w paskudnym swietle, oczywiscie ze nie jest jak mowisz kazdy pragnie wladzy bez wzgledu na wzrost 🙂  Ty zas kompensujesz swoje braki bologiczne ( nieprawidlowo rozwiniety mozg ) przypisywaniem cech ludziom ktorzy ich nie maja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

Taaak, masz rację. Ale to nadal nie jest reguła 😉 I trochę się jednak zapędzasz.

jestem przekonana ze tak nie jest czy ktos z PO rozny sie od kogos z PiS, czy od prezesa?

Nie.eeee oni tak samo chca wladzy i robia to samo niezaleznie od wzrostu.

Ten gosc wyzej jest niezrownowazony i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, FNicki napisał:

może tak, może nie. sądzę że to jednak biologia i chemia w pełni determinuje to kim jesteśmy.

Ty i tak nie masz pojecia ani o 1 ani o 2 gim !

Coz ogarnij sie bo domyslam sie ze zadna Cie nie chce stad ta frustracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, FNicki napisał:

trochę w drugą stronę, ja żadnej nie chcę. ale to też upośledzenie emocjonalne więc w pewnym stopniu masz rację względem mnie. 

po wypocinach ktore piszesz widac ze jestes jednostka zaburzona, nawet gdybys ktoras zechcial to zadna i tak by nie zechciala ciebie wiec nie zmienia to postaci rzeczy, a ja znam wielu niskich facetow ktorzy sa dobrymi ludzmi, znam tez wysokich ktorzy sa ludzmi zlymi lub zaburzonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

Akurat uważam, że żadna z tych partii nie zasługuje na uwagę. Ale zapędy ,,przywódcy narodu niskiego wzrostu" aż biją po oczach.

byc moze, chociaz mysle ze czaskowski ma podobne zapedy 😉 moze inaczej je realizuje i ma inne poglady, no dobra polityka to zly przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

Nawet gdyby, (choć mam inne zdanie), to Trzaskowski ma też przymioty, o których ,,przywódca narodu niskiego wzrostu" nawet nie śnił 😉

Ok, w ogóle polityka to gra. Brudna gra, ,,układanka"... Zejdźmy z niej, jestem za!

ja sie nawet polityka nie inteseruje, nie widze jakos zeby moje zycie sie zmienilo, mam wrazenie ze jest co roku coraz lepiej niezaleznie kto jest u steru, a kazdy kto jest kradnie bo moze  o to tam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

Ale też mieszkasz w Polsce? A ja się akurat interesuję, może stąd te różne poglądy. Ale ok, to nie jest temat przewodni 😉 

Tak w Polsce, no ale to nie jest to o czym chce rozmawiac, nawet nie wiem jak rozmawiac o polityce bo mi ona lata obok nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Małgosia Jakaśtam napisał:

Coś na zasadzie nie wiem, no to się wypowiem 😉 Polityka ma wpływ na nasze życie, czy tego chcemy czy nie. Choć w dużej mierze jest beznadziejną grą, to mimo wszystko warto coś wiedzieć. Chociażby po to by porównywać 😉 Ale fakt, my nie o tym co trzeba...  Życzę Ci powodzenia w relacji z chłopakiem, skup się na nim samym bardziej niż na jego wzroście i olej zdanie rodziców : )

no polityka ma wplyw na nasze zycie ale ja nie mam wplywu na polityke wiec olewam temat od jakiego roku moze dwoch i zyje mi sie lepiej, mi jego wzrost nie przeszkadza. 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Dlugonogasylwia88 napisał:

mi jego wzrost nie przeszkadza. 🙂

A ile ma? Kobiety zwykle szukają wielkich, przypisując im cechy jakich dla nich niżsi nie mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×