Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sebastiian647

Czy jest jeszcze szansa?

Polecane posty

Witam. Rozstałem się z dziewczyną jakieś 3 miesiące temu. Byliśmy razem 2,5 roku. Razem pracujemy. Staram się o niej nie myśleć lecz nie potrafię... W pracy staram się być zdystansowany do niej, jak obok przechodzę to nie sopglądam w jej kierunku lecz ona na mnie zerka, czasami przychodzi na moje stanowisko i rozmawia... Cały czas mnie do niej ciągnie ale jak już nia tyle rozmawiałem to za kazdym razem mowila,  że juz wszystko zostało wyjasnione itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie masz na co liczyc. Widzisz, ty jetses zdystansowany, bo jeszcze cos czujesz, a ona juz cie traktuje jak kazdego innego znajomego z pracy, bez problemu podchodzi i rozmawia, bo jej uczucia do ciebie sa obojetne. Jesli nie potrafisz przejsc do relacji kolezenskiej, to proponuje zebys sie rozejrzal za nowa praca, bo o dziewczynie nie wspomne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Lolka1975 napisał:

No raczej nie masz na co liczyc. Widzisz, ty jetses zdystansowany, bo jeszcze cos czujesz, a ona juz cie traktuje jak kazdego innego znajomego z pracy, bez problemu podchodzi i rozmawia, bo jej uczucia do ciebie sa obojetne. Jesli nie potrafisz przejsc do relacji kolezenskiej, to proponuje zebys sie rozejrzal za nowa praca, bo o dziewczynie nie wspomne. 

Raczej pracy nowe nie bede szukał. Z innymi rozmawiam normalnie, śmieje się ale jak tylko pojawi się ona w pobliżu to już łapie nerwa, robię się zły... Jak odejdzie to mi przechodzi... A dziewczyny nawet nie szukam i nie będę szukał... Czuję się oszukany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×