Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam wszystkich.  Jestem tu nowa. I to mój pierwszy założony tu wątek.  Proszę o doradzenie. 3 miesiące temu moja ginekolog przepisala mi Duphaston ponieważ zaczely mi dokuczac nieregularne okresy 40-50 dni. Dostalam 3 opakowania na 3 cykle. Przyjmowałam go 16dc-25dc. I w pierwszym miesiacu okres dostałam w 34dc. W drugim miesiacu dostalam w 32 dc. 7 dni temu skończyłam brac ostatnie opakowanie. W jednym dniu pojawil sie chwilowy skurcz , potem bol podbrzusza, co chwile myslalam ze dostalam okres ale na wkladce tylko odrobina brązowego sluzu a dzis 32dc brak okresu i zolty sluz. Nic wiecej. Dodam ze nie zabezpieczam sie z partnerem niczym , staramy sie o dziecko. Jak mi doradzacie leciec jutro na bete czy poczekac ?pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta zrobiona jutro czy za tydz nic nie zmieni. Jak jestes w ciazy to uwierz,  nie przeoczysz.

Czekaj se spokojnie albo rob testy domowe. Do lekarza i tak kolo 7-8tyg. Nie ma sensu pchac sie do laboratorium,bo tam kreca sie ludzie z covidem,po co narazac siebie i ewentualnie fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przyszedl okres. Coz ... staramy sie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powodzonka! mozecie wyprobowac prefert zel do wspomagania poczecia jeszcze. nie zalamuj sie kochana bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×