Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kalim38

Drogie Panie poproszę o komentarz.

Polecane posty

Witam potrzebuje sprawdzić jak wygląda mój problem z fotela kobiety. 

Więc drogie panie naprostujcie mnie jak coś. 

Chodzi o to że po ostatnim otwarciu barów z 3 kumplami poszedłem zrobić turne po barach pogadać o silnikach turbinach itd. Bo w barach da się rozmawiać na dyskotekach nie... z resztą z nas żadni tanceże. W 3 barze naszego turne spotkaliśmy znajomych poznaliśmy się przez dzieci bo nasze dzieci się razem bawią. Ale przejdźmy do sedna ...

Wracając z fajki zauważyłem 3 nowe damy przy stoliku wiek między 20-25 ja już mam prawie 4X więc dla mnie to małoletnie niewiasty. Po pewnym czasie jedna z nich oznajmiła mi w prost że chce mnie zabrać do siebie na chatę... grzecznie odpowiedziałem że mam żonę i pokazałem na obrączkę. Dziewczyny próbowały ale się obraziły i chyba poszły dalej polować.

I ja się przyznałem żonie o tym mówić w prost że powinna być że mnie dumna bo takie chłopy  jak to są tylko w filmach itd. Z resztą było tammasa znajomych które to potwierdza że tak powiedziałem. To powiedzcie mi drogie panie czy ja jestem nie normalny?  Bo teraz mam w domu jazdę że z jakimiś ...mi się szlajam i jest kwas w domu już od tygodnia i ja nie wiem ale mi się wydaje że kobieta powinna być dumna z tego zwłaszcza że moje wychodzenie do barów nie jest za częste bo zazwyczaj tyram w robocie gdyż utrzymanie domu 2 samochodów sporo mnie kosztuje.

 

Jak to wygląda z waszej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×