Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maciekgaciek

Dziewczyna mnie rzucila bo niewie czego chce

Polecane posty

Witam! Spotykalem sie z dziewczyna jakis czas ,byla po 6 latach w zwiazku z chlopakiem. Spotykalismy sie , spalismy ze soba ,nawet raz powiedziala po seksie ,ze mnie kocha.. Pozniej jednak zaczelismy sie troche klocic , noi w tej klotni mi powiedziala ,ze mam malego (Mam 15 cm) a jej byly niby mial 20 cm. Tez mialem wachania bo nie moglem dojsc do pelnej erekcji no ale bez tego nawet miala orgazm dwa razy ,gdzie mowila ze to jest maksimum jaki miala w zyciu. Byly zaczal do niej wysyalac kwiaty I pisac ,ze nie moze bez niej zyc.. itd.. Ciagle mi wczesniej powtarzala ,ze ona nie wie czego chce I dlatego mnie tez rzucila ,zebym sie nie zakochal w niej , takie podala wytlumaczenie. Wiem ,ze nie wrocila do bylego bo nadal ma aplikacje randkowa przez ktora sie spotkalismy. I tutaj powstaje pytanie czy poczekac I sie odezwac do niej ,szczerze to troche sie do niej przyzwyczailem... Czy jest warto skoro ona niewie czego chce?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Maciekgaciek napisał:

(Mam 15 cm) a jej byly niby mial 20 cm. Tez mialem wachania bo nie moglem dojsc do pelnej erekcji no ale bez tego nawet miala

chyba odpuścić bo przecież ci nie urośnie. Jak to dla niej takie ważne to nie jesteś kandydatem dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Maciekgaciek napisał:

Witam! Spotykalem sie z dziewczyna jakis czas ,byla po 6 latach w zwiazku z chlopakiem. Spotykalismy sie , spalismy ze soba ,nawet raz powiedziala po seksie ,ze mnie kocha.. Pozniej jednak zaczelismy sie troche klocic , noi w tej klotni mi powiedziala ,ze mam malego (Mam 15 cm) a jej byly niby mial 20 cm. Tez mialem wachania bo nie moglem dojsc do pelnej erekcji no ale bez tego nawet miala orgazm dwa razy ,gdzie mowila ze to jest maksimum jaki miala w zyciu. Byly zaczal do niej wysyalac kwiaty I pisac ,ze nie moze bez niej zyc.. itd.. Ciagle mi wczesniej powtarzala ,ze ona nie wie czego chce I dlatego mnie tez rzucila ,zebym sie nie zakochal w niej , takie podala wytlumaczenie. Wiem ,ze nie wrocila do bylego bo nadal ma aplikacje randkowa przez ktora sie spotkalismy. I tutaj powstaje pytanie czy poczekac I sie odezwac do niej ,szczerze to troche sie do niej przyzwyczailem... Czy jest warto skoro ona niewie czego chce?? 

szukaj innej panny, masz troche doświadczenia więc ruszaj na podboje i coś wyłowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ona wie czego chce. po pierwsze nie chce być z tobą, po drugie potrzebuje faceta z dużym sprzętem i po trzecie chce się zakochać a w tobie się nie zakocha. szukaj nowej panny i daj se spokój z tą. nawet jak z braku laku by wróciła do ciebie to i tak za jakiś czas sytuacja sie powtórzy. takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×