Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krupcio28

Posikaliście się kiedyś w majtki?

Polecane posty

Tak, czesto mi sie zdarza ale opowiem jedno. No wiec mialam sie spotkac z przyjacielem na miescie. Mam troche daleko a nie chcialam sie spoznic bo on nie lubi jak sie spozniam. No to ja przed chwilą wypilam szklanke wody ale nie poszlam do toalety bo chcialam byc na czas. No i przyszlam na niejsce i troche mi sie chcialo sikac ale to olałam. Poszliśmy se kupić kawe. Była mrozona w takich puszkach i wzielismy sobie po dwie. Jedną wypilismy od razu a drugą co jakiś czas popijaliśmy. No i wiesz to był litr płynów + jeszcze to co wczesniej wypilam i zachciało mi sie siusiu. Ja mówie koledze, ze musze siku a on ze za 40min musi isc wiec wytrzymam. Ja mowie ok ale chciało mo sie coraz bardziej. 10 min pozniej juz przebierałam z nogi na noge. Powiedziałam ze nie doniose do domu i ze musze sikać teraz. A on ze ok i poszukamy toalety. Olał to i wlekł sie za mną. Poszliśmy do restauracji. Ja pobiegłam odrazu do kibla a on za mną. Chciałam wejść ale zatrzymał mi drzwi. Nie pozwolił mi wejsc. Ja trzymałam sie za krocze mówie mu, ze ja nie moge już i sie posikam. Bylo późno i już zamykali wiec pani nas wyprosiła. Mi już teoche poleciało w majtki ale sie pytam co ty robisz. A on przeprosił i powiedzial ze nie wie co mu odwaliło. Usiadł na ławce i powiedzial zebym usiadła na nim. Ja mówie ze nie moge bo mnie pęcherz prze. Usiadłam i zaczeliśmy się całowac. Usiadłam przodem do niego mu na kolanach. I podnieciłam sie całowaniem i mi siku poleciało. On, ze mam sie tym nie przejmowac ale ja próbowałam to zatrzymać. Nie potrafiłam. Miałam obcisłe jeansy które były całe mokre. Pęcherz mnie cisnął a ja wciąż probowałam zatrzymać siki. W końcu zostawiłam dla ulgi i poleciało wszystko. A go moje siusianie podnieciło wiec sie tego nie wstydze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×