Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
takesugar

diafragma caya

Polecane posty

czesc dziewczyny! 

zachecona waszymi pozytywnymi opiniami zastanawiam sie nad przejsciem z tabletek na wlasnie diafragme. powiedzcie mi tylko jak wasze wrazenia?myjecie to po kazdym stosunku? nie macie probemu z wlozeniem?? prosze o krotki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam żadnego problemu z zakładaniem kapturka, można na yt znaleźć film instruktażowy jak rownież na ich portalu, nie zamieniłabym się na nic innego. Diafragma caya odmieniła moje podejście do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o rozpoczęciu i zakończeniu przyjmowania antykoncepcji hormonalnej jest poważna i uważam, że trzeba konsultować każdorazowo z lekarzem. Ja z diafragmy caya korzystałam przy tabletkach, ponieważ nigdy do końca nie moglam przekonać się, że pigułki mnie chronią, jak partner we mnie kończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak używasz tej diafragmy i kontrolujesz jednocześnie cykle na komputerze cyklu. Ja zawsze polecam cyclotest MyWay, bo samam mam dość długo i jest super dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziewczyny, tez slyszalam o tym cyclotescie ale jak na razie chyba sie skusze jednak na diafragme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diafragma jest spoko, nie musisz stale kupować prezerwatyw, tylko masz jedną diafragmę, służy na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2021 o 19:28, Sylwusia napisał:

 nigdy do końca nie moglam przekonać się, że pigułki mnie chronią, jak partner we mnie kończył.

Skuteczność pigułek to ponad 99%, w przypadku belary którą ja biorę współczynnik Pearla to 0,2-0,5 zatem szansa na zajście w ciąże jest minimalna. Tabletki antykoncepcyjne są jedna z najskuteczniejszych metod zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2021 o 15:45, Sofijja napisał:

używam diafragma caya i jest super 🙂

Nie ma problemów później z wyciąganiem? Od razu po stosunku można wyjąć tę diafragmę? Chciałam zamówić, ale mam pewne obawy właśnie o wyjmowanie czy nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2021 o 13:02, DankaDanusia napisał:

Nie ma problemów później z wyciąganiem? Od razu po stosunku można wyjąć tę diafragmę? Chciałam zamówić, ale mam pewne obawy właśnie o wyjmowanie czy nie ma problemów.

No chyba nie od razu bo czytałem gdzieś, że kilka godzin musi być. Najlepiej to przeczytać ulotkę dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×