Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Malaczarna93

Fantazja o innym

Polecane posty

Czy będąc w małżeństwie od 2 lat (9 lat razem) fantazje o innych mężczyznach są normalne? Czy prędzej czy później zakończy się rozwodem.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są normalne nie wiem, a jeżeli fantazję wdrożysz w życie bez wiedzy męża to całkiem prawdopodobne że skończy się rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Malaczarna93 napisał:

Czy będąc w małżeństwie od 2 lat (9 lat razem) fantazje o innych mężczyznach są normalne? Czy prędzej czy później zakończy się rozwodem.? 

Obawiam się, że skoro już ledwo 2 lata po ślubie myślisz o rozwodzie, to on się może stać.

Więc przestań, fantazjuj jak chcesz, ale kochaj męża, nie myśl o głupotach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Malaczarna93 napisał:

Czy będąc w małżeństwie od 2 lat (9 lat razem) fantazje o innych mężczyznach są normalne? Czy prędzej czy później zakończy się rozwodem.? 

Dopóki są to tylko pojawiajace sie od czasu do czasu fantazje, to raczej nie powinno wplynac znacząco na wasz zwiazek. Mężczyźni też sobie czasem pomyślą 😁😉😎

Twój mąż to Twój pierwszy i jedyny facet?

Może wkradla sie nuda? Może warto pomyśleć o jakiś innowacjach? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Marcin40 napisał:

Dopóki są to tylko pojawiajace sie od czasu do czasu fantazje, to raczej nie powinno wplynac znacząco na wasz zwiazek. Mężczyźni też sobie czasem pomyślą 😁😉😎

Twój mąż to Twój pierwszy i jedyny facet?

Może wkradla sie nuda? Może warto pomyśleć o jakiś innowacjach? 😉

innowacja? tak. moim marzeniem jest podłączyć sobie jaja pod akumulator, ale jest problem. nie mam jaj. ani mój partner także. tak więc innowacje wzieły w łeb. aczkolwiek technologia tak idzie do przodu, może dożyję 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, portki. napisał:

innowacja? tak. moim marzeniem jest podłączyć sobie jaja pod akumulator, ale jest problem. nie mam jaj. ani mój partner także. tak więc innowacje wzieły w łeb. aczkolwiek technologia tak idzie do przodu, może dożyję 😉

Partner nie ma jaj? Źle to zabrzmiało. Ale pewnie twój partner ma prącie. Niech się pod ciebie podłączy, a poczujesz jak będziesz doładowana 😉 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Marcin40 napisał:

Dopóki są to tylko pojawiajace sie od czasu do czasu fantazje, to raczej nie powinno wplynac znacząco na wasz zwiazek. Mężczyźni też sobie czasem pomyślą 😁😉😎

Twój mąż to Twój pierwszy i jedyny facet?

Może wkradla sie nuda? Może warto pomyśleć o jakiś innowacjach? 😉

Tak. Moj maz jest moim jedynym partnerem seksualnym. Nawet nie mam porównania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Malaczarna93 napisał:

Tak. Moj maz jest moim jedynym partnerem seksualnym. Nawet nie mam porównania 

Wg mnie nie ma znaczenia ilu czy ile się miało, jeśli jest się szczęśliwym/-ą w związku.

Czujesz się zaspokojona seksualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin40 napisał:

Partner nie ma jaj? Źle to zabrzmiało. Ale pewnie twój partner ma prącie. Niech się pod ciebie podłączy, a poczujesz jak będziesz doładowana 😉 😄 

Prącia nie ma ma pręcik taki 0,5 cm rozważamy możliwość podłączenia do jakiegoś urządzenia jako wzmacniacz antenowy🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, portki. napisał:

Prącia nie ma ma pręcik taki 0,5 cm rozważamy możliwość podłączenia do jakiegoś urządzenia jako wzmacniacz antenowy🤓

Hehehe..... Czasem myślę,że jesteś z innej planety 😄 Twój facet w łóżku musi mieć kosmiczne doznania 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Marcin40 napisał:

Hehehe..... Czasem myślę,że jesteś z innej planety 😄 Twój facet w łóżku musi mieć kosmiczne doznania 😉 😄 

Ano ma. Omiata mnie wzrokiem, potem idziemy pieszo na wędrówkę po Marsie i przytuleni w pozycji 6/9 patrzymy raz na Pluton to na Neptun. Gdzie ty żyjesz😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ddt60 napisał:

kosmos ...

Fajnie mu nóżkę założyła 😄  Chyba już go nie wypuści 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin40 napisał:

Fajnie mu nóżkę założyła 😄  Chyba już go nie wypuści 😄 

 

kochałem się w takich pozycjach czasami i trzeba delikatnie, powoli i ostrożnie i partnerka powinna mocno przywrzeć, bo czasami członek wypada. Za to gdy już dojdzie do wytrysku w pochwie w takiej pozycji to jest to fajne i trochę inne uczucie bo kąt wnikania członka jest dość ostry "do góry" co chyba dodatkowo zwiększa ciśnienie wytrysku spermy i bywa to bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty czujesz wytrysk z jednoczesna penetracja pochwy. To po ci właściwie kobieta skoro nią nie jesteś? 🙃😁 a taki współczesny polonista informaty ehhehehe o seksualnym zadęciu. Siadaj - masz palę o ile przyjmiesz właściwa pozycje ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×