Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona.normalnie.nie.normalna

Zaproszenie na ślub , zaproszenie kuzyna bez osoby towarzyszącej

Polecane posty

Chciałabym zasięgnąć opinii, zastanawiam się czy to ze mną coś nie tak  otóż, moi "przyszli teściowie" dostali zaproszenie na ślub bratanicy , na tym zaproszeniu dopisany jest mój przyszły mąż ale... bez osoby towarzyszącej . Może ktoś spojrzy na to z boku i powie co robić , mój facet wściekł się i stwierdził że pier... taka rodzinę i na żaden ślub nie idzie bo jego kobieta (matka jego dziecka i przyszła żona) została potraktowana jak to on mówi "jak śmieć" a ja uważam i oto się kłócimy, że powinien jednak pójść na ten ślub i nie robić przykrości w tym dniu ważnym dla niej ( mój facet jedynak)  jedyna kuzynka w rodzinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zapraszanie kogoś powyżej 18 roku życia (czasami 15-16) to olbrzymie faux-pas i takie zaproszenie powinno się zignorować. Twój facet może czuć się bardzo niekomfortowo będąc tam sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to prostej odpowiedzi, bywają śluby, gdzie z powodów finansowych zapraszane są tylko osoby z rodziny, ale zwykle wcześniej się dzwoni i wyjaśnia takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Nie ma na to prostej odpowiedzi, bywają śluby, gdzie z powodów finansowych zapraszane są tylko osoby z rodziny, ale zwykle wcześniej się dzwoni i wyjaśnia takie rzeczy.

W tej rodzinie nie ma powodów finansowych natomiast jest już wyjaśnienie całej sytuacji😂 jak się okazało nie będąc w związku małżeńskim ( nasz ślub odbędzie się w październiku) nie należę do rodziny dlatego też zaproszenie jest tylko dla mojego faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×