Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mateusz9897

Chłopak w legginsach.

Polecane posty

Witam mam 22 lata. Ostatnio strasznie kręci mnie ubieranie legginsów na miasto takich legginsów z napisami.. tzn. Kręci mnie to i świetnie się tak czuje. Lubię do tego ubrać białe trampki conversy. Boję się jednak czy ktoś się do mnie nie przyczepi. Narazie ubieram legginsy tak do żabki czy fryzjera. Co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legginsy męskie czy damskie są ok, sama w zeszłym roku kupiłam dla siebie w Cross Jeansie i bardzo dobrze się w nich czuje nic mnie nie uciska, są przewiewnie. Myślę, że nie masz się czym przejmować, noś to co lubisz, a legginsy są naprawdę ok. Polecam te z Crossu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noś co chcesz, nie przejmuj się co inni myślą, bądź inny niż inni, ale jak spacerując w kolorowych legginsach z napisami spotkasz bandę łysych osiłków w dresach, to nie spodziewaj się od nich wyrazów szacunku, na 100% zwymyślają cię od homo, używając mniej kulturalnych słówek 🙂

Na marginesie: widzę, że spamerka wciąż aktywna.  Jeśli ktoś z Cross Jeansu to czyta, to niech wie, że ich płatne trolle skutecznie zniechęcają do robienia u nich jakichkolwiek zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba ci się to ubieraj, ewentualnie przewiązuj sobie jeszcze bluzę na biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2021 o 23:03, Mateusz9897 napisał:

Witam mam 22 lata. Ostatnio strasznie kręci mnie ubieranie legginsów na miasto takich legginsów z napisami.. tzn. Kręci mnie to i świetnie się tak czuje. Lubię do tego ubrać białe trampki conversy. Boję się jednak czy ktoś się do mnie nie przyczepi. Narazie ubieram legginsy tak do żabki czy fryzjera. Co Wy o tym sądzicie ?

Hej, ubieraj się w to co Tobie się podoba. Jeśli się właśnie w tym dobrze czujesz to jak najbardziej popieram i zakładaj i leć na miasto. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×