Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
midovia1

Dziwne białe wejście do pochwy.

Polecane posty

A więc ostatnio jakby nad dziurka do pochwy gdy dotykam czuje takie miekkie coś, jakby guzek, wczoraj przy dotyku trochę piekło ale teraz jest bez bolu bez czucia gdy dotykam, wczoraj nie mogłam przez to nawet wsadzić palca, ale dziś już mogę, ale gdy wsadzać to jak wsadze z 2cm to zaczyna mnie tam piec ścianka pochwy ale tak blisko, nie jest do daleko w pochwie bo jak mówiłam wsadzam 1/6 palca, nie wiem czemu może przez to ze nie jestem tam nawilozna, ale czuję też że mnie delikatnie laskocze swędzi to, jak. patrze kamerką od telefonu przy świetle na wejście to jest takie białe, ale na zewnątrz i to nie jest na wardze sromowej. i nie są to chrostki. ale nie jest to żaden sluz, tylko poprstu takie blade no białe, uplawy z pochwy i zapach mam taki jak zawsze naturalne, pachnie normalnie, ostatnio też mało piłam, w szkole w ogóle czy to przez odwodnienie? nic dziwnego nie zauważyłam, i dodam że mam 14 lat i trochę się o siebie boję, nie wiem czy to może być coś poważnego, czy kupić na to jakąś maśc na zakażenia intymne lub infekcje? czy to coś poważnego, jestem dziewica i nigdy nie uprawiałam seksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie od odwodnienia. Jesli Cię to niepokoi, to idź do lekarza. Skoro masz 14 lat, musisz z rodzicem. 

Edytowano przez Kliop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obowiazkowo ginekolog, porozmawiaj z rodzicami, mozesz ewentualnie o tym poczytac na naturalna plodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×