Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dieta

Czy dobrze wzięłam tabletkę antykoncepcyjna

Polecane posty

Okres dostałam w nocy tabletkę wzięłam o godzinie 17 czy tabletka chroni mnie od razu? Czy można to zaliczyć do pierwszego dnia okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zwykle działanie jest od pierwszego dnia okresu, także powinna działać. Wzięłaś poprawnie pierwszą tabletkę z blistra, więc spokojnie możesz uprawiać seks. Jak masz krwawienie to polecam kubeczek menstruacyjny Beppy Cup, ponieważ jest przeznaczony właśnie m.in. do uprawiania seksu podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak powinnas juz byc czesciowo chroniona, jesli chcesz uprawiac seks to wyprobuj beppy, sa to nowoczesne tampony w ktorych mozna "zyc"  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie zaszkodzi dodatkowa ochrona, ja i tak przy tabletkach zawsze zabezpieczałam się mechanicznie diafragmą Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zaliczyć to jako pierwszy dzień. U mnie było tak, że od rana dostałam okres i mniej więcej po dwóch godzinach wzięłam pierwszą tabletkę belary. Też nie zaszkodzi jeśli ten pierwszy tydzień będziesz się dodatkowo zabezpieczać, nie będziesz się stresować wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde z hormonami nie ma żartów, dlatego ja dawno z nich zrezygnowałam.Teraz używam monitor płodności test owulacyjny ze śliny Afrodyta Smart, wielokrotnego użytku. W dni płodne zabezpieczam się mechanicznie, polecam ten sposób antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzialanie niby powinno byc od raz, jednak ja bym sie zabezpieczyla dodatkowo diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem i tak najpewniej kontrolować cykle na testerze owulacyjnym Afrodyta i w dni płodne najwyżej zabezpieczac sie mechanicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×